To polski krótki serial, o którym wielu mówi – Metro World News

Różnorodność to klucz do sukcesu Netflixa. Z tego powodu platforma spopularyzowała programy z Meksyku, Kolumbii, Hiszpanii, Turcji, Japonii, Korei i Niemiec oraz innych krajów, w których produkowane są treści, które mają szczęście, że stają się popularne wśród innych odbiorców z różnych regionów.

Ostatni przypadek dotyczył serii High Water, polskiej mini-sieci, która osiągnęła dobry poziom popularności w Stanach Zjednoczonych.

Oparty na rzeczywistych wydarzeniach cykl przedstawi decyzje, przed którymi stanęła grupa polityków i naukowców po „Powodzi Tysiąclecia”, która nawiedziła Polskę, a także część Czech i Niemiec w 1997 roku.

[Te recomendamos leer: “Marilyn era una construcción sexualizada, Norma Jean quería ser tomada en serio”: creando el vestuario de ‘Blonde’]

Nowe szczegóły serialu Netflix

Streszczenie

W 1997 roku, gdy niszczycielska powódź zagroziła miastu, naukowcy i urzędnicy samorządowi stanęli w obliczu decyzji o życiu i śmierci. Władze lokalne, kierowane przez niedoszłego pracownika Jakuba Marczaka, sprowadzają do pomocy Jaimenę Trimer, hydrologa z burzliwą przeszłością, aby za wszelką cenę ratowała miasto. W tym samym czasie Andrzej Rębacz wrócił do rodzinnego miasta Kęty pod Wrocławiem i niespodziewanie stanął na czele zbuntowanej ludności.

Obsada serialu

W serialu występują Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Marta Nieradkiewicz, Mirosław Kropielnicki, Anna Dymna i Tomasz Kot.

kierunek i tekst

Serial reżyserują Jan Holbeck i Bartomij Ignaciok, ze scenariuszami Kaspra Pagona i Kenji Krzymińskiej.

Odcinki

Serial zawiera 6 odcinków po 44/45 minut każdy.

Dzień wydania

Od 5 października jest dostępny na platformie streamingowej Netflix.

Zwiastun miniserialu High Water

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.