Trener Granada CF, Paco López, rozpoczyna debatę na temat pomocy i melindo – Sports Granada

Paco Lopeza Dzisiaj chciałem wejść w dyskusję na temat nieobecności kluczowych pomocników w ostatnich meczach. Wskazał to Jest szefem kilku jedenastu I woli nie mieć stałego składu. W ten sposób zostało to wyrażone w RADA SPORTOWA GRANADA. Ponadto wskazała, że ​​przemawiało za tym wiele czynników Melindo To nie początek, ponieważ sugeruje, że ma to związek z czymś więcej niż faktem, że mogli istnieć konkurenci, którzy znaleźli sposób na zmniejszenie skuteczności jego gry. Piłkarz nie był zwykłym zawodnikiem Burgosani wcześniej Ponferradina Pojawia się wątpliwość, czy będzie wcześniej Prostynastępny konkurent do Granat Ten, z którym zmierzysz się w tę sobotę (16:15).

niezdefiniowane wyrównanie

Poinformuj trenera, że ​​zawodnik czuje się nieswojo i że jego udział w kolejnym meczu jest oceniany. Nie został wydany pod jego nazwiskiem. Wiadomo, że byli ranni Quinny, Torrente, Jorge Molina i Rocina. Jeśli chodzi o napastnika, to w tym tygodniu przeszedł operację, usłyszał słowa uznania za jego profesjonalizm i wyraził przekonanie, że wróci do profesjonalnej gry. Tym razem bardzo trudno odgadnąć jedenaście możliwych startów.

międzynarodowy

Weissimana i Ozoniego Zostali powołani przez reprezentacje narodowe Izraela i Albanii. Więc przegrają ten mecz Granat będzie spierać się w Los Carmenes ze względu na Oviedo, zaplanowano na niedzielę 26 marca (16:30). W eliminacjach reprezentacja Izraela rozegra dwa mecze Euro2024. Najpierw jako lokalny wcześniej Kosowo W sobotę 25 marca (18:00), następnie v szwajcarski W domu we wtorek, 28 marca (20:45). Reprezentacja Albanii zagra w tych samych rozgrywkach przeciwko Polska W najbliższy poniedziałek, 27 marca (20:45) o godz Stadion Narodowy w Warszawie.

Świetna atmosfera u Carlosa Belmonte

W Prosty Niezwykła atmosfera będzie towarzyszyła weekendowemu meczowi. Oczekuje się wielkiego wejścia w Carlosa Pelmenta. Przyjedzie ponad tysiąc fanów Granat. Dużą wagę przywiązuje się do zespołu Rojblanco, czego przykładem jest fakt, że konferencja prasowa nt Rubena Alvesa Zajął dużą część swojego przemówienia.

Słuchaj na żywo COPE, najlepszych rozmówców Radia. Jeśli chcesz, możesz pobrać aplikację COPE do iOS I android.

I pamiętaj, w COPE znajdziesz najlepszą analizę bieżących wydarzeń, nasze klucze komunikacyjne do zrozumienia wszystkiego wokół siebie, najlepsze historie, rozrywkę, a przede wszystkim te głosy, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *