TVBET wzmocni swoją obecność w Polsce poprzez Betcris.pl

Po podpisaniu ostatniej umowy klienci Betcris będą mogli obstawiać sześć wybranych gier.

komunikat prasowy. – TVBET i Betcris.pl współpracują teraz, dzięki niedawno podpisanemu partnerstwu. Ta nowa współpraca jest ważnym krokiem w kierunku osiągnięcia przez dostawcę silnej obecności w Polsce. Zgodnie z umową klienci Betcris będą mogli obstawiać sześć wybranych gier.

Dostawca gier na żywo TVBET kontynuuje ekspansję w Polsce dzięki nowym, udanym partnerstwom. TVBET zapewnia wysokiej jakości integrację gier na żywo ze znanymi dostawcami telewizji i bazami. Ich gry to popularne gry karciane, gry stołowe i loterie, które zostały przystosowane do formatu przesyłania strumieniowego online. Tym razem bukmacher Betcris.pl został partnerem operatora.

Betcris to legalna firma bukmacherska założona w 2006 roku. Swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 2021 roku. Betcris akceptuje zakłady na ponad 50 sportów i wydarzeń z innych regionów. Dotyczy to nie tylko najpopularniejszych sportów, ale także rozrywki, polityki i e-sportu. Od teraz produkty TVBET dołączą do istniejącej rodziny Betcris i będą dostępne dla wszystkich klientów operatora poprzez pojedynczą integrację API. Obstawiający mogą teraz obstawiać sześć wybranych gier TVBET na żywo:

  • Blackjack lub gra karciana
  • nastolatek
  • chodzić po morzu?
  • Wojna Żywiołów lub Bitwa Żywiołów
  • POCKERBIT
  • JokerBet

Stowarzyszenie obiecuje obustronnie korzystne dla wszystkich stron. Współpraca między firmami pomoże im wzmocnić swoją pozycję na rynku bukmacherskim i zaoferować nowe rozwiązania swoim partnerom.

„Wdrożenie narzędzia TVBET pokazuje nasze szerokie i ciągłe doskonalenie produktu. Ta współpraca pomoże nam dodać kolejny ważny element do portfolio Betcris, zwłaszcza że gry karciane stają się coraz bardziej popularne na polskim rynku” komentuje. Iwona Gniech-Janicka, Dyrektor ds. Rozwoju i IT w Betcris Polska.

Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach TVBET z pierwszej ręki, możesz odwiedzić stoisko M55 na IGB Live, które odbędzie się w dniach 5-8 lipca 2022 r. Umów się z wyprzedzeniem na spotkanie z przedstawicielami TVBET. [email protected].

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.