Twitch usuwa promocję kanału po użyciu go do wyróżnienia NSFW

Jedną z najnowszych funkcji dodanych do Twitcha jest Płatna promocja kanałów nadawczychprocedura, dzięki której fani mogą próbować zastąpić bezpośrednie porady swoim ulubionym twórcom, umożliwiając im kupowanie subskrypcji i części Aby wyróżnić te kanały i uczynić je bardziej widocznymi Wewnątrz strony głównej platformy.

Chociaż wszystko zaczęło się normalnie, będąc w rzeczywistości bardzo popularną funkcją, niektórzy użytkownicy wkrótce zaczęli z niej korzystać. omijać zabezpieczenia platformy i wyróżniać reposty zawierające treści dla dorosłych. W ten sposób podzielili się tym z PC Gamer, jednym z pierwszych, którzy zauważyli to wydarzenie.

Od 30 marca użytkownicy Świergot A reddit Zaczęli znajdować kanały na swoich pierwszych stronach, które nadawały pornografię, z transmisją na żywo i udostępnianiem ekranu z treściami z witryn takich jak PornHub; Wszystkim z nich towarzyszy ten nowy kamień milowy, który został sklasyfikowany jako „Promowany przez społeczność transmisji na żywo”.

Ze swojej strony sama firma, poprzez wspólne oświadczenie przedstawiciela, Potwierdził, że testowanie projektu „Pociąg doładowania” miało zostać natychmiast przerwane i bez określonej daty powrotu, ze względu na problemy związane z bezpieczeństwem, które pojawiły się podczas testowania. Chociaż w tym stwierdzeniu wyraźnie unika się wzmianki o tego rodzaju treściach dla dorosłych, nie ma wątpliwości, że jest to główny powód.

W związku z tym wątpliwości użytkowników są teraz Mała niepewność, czy Twitch anuluje ten projekt, czy spróbuje znaleźć jakiś rodzaj zabezpieczenia spowodować te problemyPoza algorytmem wykrywania i blokowania kont) ze względu na duże zainteresowanie, jakie ta funkcja generuje dla promocji małych urządzeń nadawczych.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.