Ukraińska rodzina, która ucierpiała z powodu sowieckiej i nazistowskiej inwazji i była torturowana przez komunistów – Libertad Digital

The Sowieci „wyzwolili” Berlin I wiele innych ziem okupowanych przez nazistów. Podsumowując w ten sposób, obszary te wydają się znacznie ulepszone, jednak nie ma to jak skupienie się na sprawdzeniu, czy rzeczywistość jest zawsze bardziej złożona.

Piosenka pokoju To polski film, który opowiada jak Zarówno komuniści, jak i naziści byli równie okrutni z podbitą ludnością. Akcja filmu rozpoczyna się w styczniu 1939 roku Stanisławowi Polska (dzisiejszy Iwano-Frankiwsk, Ukraina). W tym samym wielopiętrowym domu próbują przeżyć trzy rodziny: jedna żydowska, jedna polska i jedna ukraińska. Gdy wybuchła II wojna światowa, przybył jako pierwszy Sowietów, którzy będą szczególnie uciskać ludność polską.

film-i-piosenka-pokoju 39.jpeg
Z „Ody do pokoju”.

Wojna biegnie swoim torem, a Hitler posuwa się naprzód w całej Europie na wszystkich frontach, a to nadejdzie Stanisławiewa przybyli naziści i teraz Żydzi są w niebezpieczeństwie. Podczas gdy trzy rodziny, a raczej to, co z nich zostało, starają się chronić i przetrwać najlepiej, jak potrafią, wojna trwa. Ludność chce jedynie zakończyć wojnę, ale los bywa wyjątkowo okrutny. Sowieci „wyzwolą” Stanisławow A teraz rozpocznie się pełna i rygorystyczna obława, w której nikt nie jest bezpieczny.

W maju 1945 roku nazistowskie Niemcy skapitulowały po samobójstwie Hitlera, a II wojna światowa dobiegła końca, ale cierpienia wielu narodów i krajów dopiero się zaczynały. Z ZSRR bez rozpraszania uwagi wojną mógł teraz przeprowadzać czystki i prześladowania, które Stalin i komuniści tak bardzo kochali i które tak dobrze przedstawiał. Piosenka pokoju co już widać w Movistar Plus+jak sowieckie obozy koncentracyjne, nawet dla dzieci.

film-i-piosenka-pokoju 42.jpeg
Z „Ody do pokoju”.

Oskarżenia o zdradę wielkiej proletariackiej ojczyzny, intrygi i okrucieństwa, dużo okrucieństwa, na to czekali tacy ludzie jak Stanisławow po jego „wyzwoleniu”. Piosenka pokoju Pomaga także zrozumieć nawet obecny konflikt, jak zawsze nową inwazję Rosji na Ukrainę i wątpliwości, które pozostały wśród ludności ukraińskiej i które pamiętają.

Piosenka pokoju można sklasyfikować jako Film świątecznyniż wybór jej tytułu, który jest w wersji oryginalnej planistaa Słynna ukraińska kolęda które leżą u podstaw dużej części fabuły filmu. Część z nich zobaczymy oczami córek trzech rodzin – jednej polskiej, jednej ukraińskiej i dwóch żydowskich – które w swojej niewinności zadziwiają, jak chłonne jest okrucieństwo człowieka .

Jest to niewątpliwie ciekawy film, który przy kilku okazjach wzrusza do łez i ma odpowiednią kadencję dla opowiadanej nam historii.

Kolejne premiery na platformach

do Wolności – Apple TV+

Film wyreżyserowany przez Antoine Fuqua z Will Smith Jako bohater ucieleśnia A.S niewolnikPiotr co Uciekł z plantacji w Luizjanie Po zabiciu go na śmierć. Aby odzyskać wolność, musiał przeciwstawić się porywaczom i przetrwać w niebezpiecznych rejonach Luizjany. Następnie wstępuje do Armii Federacji, aby móc zbudować sobie przyszłość.

Matrimille — Netflix

Argentyńska komedia, w której A.J Młode małżeństwo z dziećmi przechodzi kryzys Wydaje się, że wyczerpał wszystkie możliwości ratowania ich małżeństwa. W ostateczności decyduję się na aplikację, która to daje (lub odejmuje). Punkty za każdy dobry uczynek, który zrobią dla siebie. Z początku wydaje się, że jest to rozwiązanie, na które czekali… do czasu, gdy obsesja na punkcie zdobywania punktów i usamodzielniania się sprawia, że ​​sytuacja wymyka się spod kontroli.

Noc w muzeum: Powrót kawalera – Disney +

Animacja o słynnej sadze. Teraz Nick Daly Syn najbardziej legendarnego muzealnika w historii: Larry Daly. Teraz chce pójść w ślady ojca i zostać nocnym stróżem sławnych i uprzywilejowanych Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej. Nick wybrał to muzeum z oczywistego powodu, wie, co dzieje się między jego murami o zachodzie słońca. Jednak już pierwszej nocy, kiedy eksponaty ożywają, wszystko wymyka się spod kontroli. The Egipski władca Khamunra obudził się i ucieka z muzeum.

Jutro jest dzisiaj – Prime Video

Lato 1991 roku. Rodzina Gaspara zaczyna Twoje wakacje na wybrzeżu Jednak po kłótni z ojcem nastoletnia córka postanawia uciec ze swoim chłopakiem. a Burza z piorunami uderza w resztę rodziny na rowerze wodnym A kiedy mogą wrócić na wybrzeże, dowiadują się Przenieśli się do 2022 roku. Szalona przyszłość wypełniona smartfonami, selfie i reggaeton. Teraz ich jedynym zamiarem jest powrót do szczęśliwych chwil, które mieli.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.