Ukryte pliki testowe Halo Infinite wskazują tryb Battle Royale

.test techniczny nieskończona aura Niedawno opublikowana dała fanom możliwość przetestowania nowości, które będą obejmować tryb wieloosobowy legendarnej sagi, ale ujawniono również inne możliwe szczegóły gry. 343 branże Przypadkowo opublikowali wersję beta z wypełnionymi spoilerami plikami z kampanii gry, a także wydaje się, że zostawili dźwięk wskazujący, że tytuł będzie miał tryb bitwa królewska.

Jak ujawnił użytkownik Resetowanie, wersja beta zawiera plik dźwiękowy nawiązujący do trybu Battle Royale, w którym słynny spiker Halo mówi po prostu „bitwa królewskaPlik audio to właśnie ta fraza, ale wydaje się, że pomimo negatywów, od 343 branże Jeśli myślałeś o tym trybie gry w przyszłości.

Halo Infinite może w przyszłości zawierać tryb Battle Royale.

tyle ile jest warte 343 branże W przeszłości kilkakrotnie powiedział, że nie planuje włączać trybu Battle Royale do Halo Infinite, przynajmniej na starcie. Jednak biorąc pod uwagę naturę 2-Darmowa gra Tryb wieloosobowyC, jest bardzo prawdopodobne, że plany się zmieniły i tryb Battle Royale jest w fazie rozwoju, którego premiera nastąpi w 2022 roku.

Halo Infinite otrzyma kilka aktualizacji testów technicznych w ciągu najbliższych kilku tygodni i miesięcy, a deweloper zapowiedział, że w przyszłości beta Będą potężniejsze dla wszystkich graczy. Gra zostanie wydana w te Święta Bożego Narodzenia na Xbox Series X | S, Xbox One i PC.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *