Urzędnik Beaumont Health uważa, że ​​Michigan musi nałożyć więcej ograniczeń na COVID-19

Urzędnik Beaumont Health uważa, że ​​Michigan musi nałożyć więcej ograniczeń na COVID-19

Dodaj dyrektora medycznego Beaumont Health ds. Zapobiegania zakażeniom do listy ekspertów, którzy uważają, że stan Michigan musi nałożyć więcej ograniczeń dotyczących COVID-19, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa.

54 na wynos: Przedstawiciele Beaumont w sprawie ograniczeń stanu Michigan, tragicznej sytuacji w szpitalach i statystyk COVID

Dr Nick Gilpin powiedział w czwartek (14 kwietnia), że zgadza się z dyrektorem Centers for Disease Control and Prevention, Kto myśli, że Michigan musi się zamknąć Aby zwalczyć niepokojący rozprzestrzenianie się COVID-19.

„Myślę, że tak, powinniśmy się do pewnego stopnia zaangażować w ograniczenie niektórych z tych działań w społeczeństwie” – powiedział Gilpin.

ogłoszenie

Zauważył, jak wskaźniki COVID-19 poprawiły się po prośbie o pozostanie w domu zeszłej wiosny i dwuipół miesięcznej przerwie tej zimy.

„Jeśli spojrzysz również na poprzednie skoki wzrostu, jaka jest różnica?” – zapytał Gilpin. „Różnica w pierwszym wzroście, jaki zaobserwowaliśmy, polega na tym, że w społeczności istnieją ograniczenia dotyczące ograniczania wielkości tłumu i aktywności w pomieszczeniach, o których wiemy, że są bardzo skutecznymi sposobami przenoszenia koronawirusa. Widzieliśmy to w marcu i kwietniu ubiegłego roku. Widziałem to w sezonie jesienno-zimowym w Michigan. I myślę, że oboje zostali częściowo zepchnięci przez aktywne ograniczenia ”.

Gilpin i dyrektor CDC, dr Rochelle Wallinski, powiedzieli, że stan Michigan byłby trudny do zmiany wskaźników za pomocą szczepionek.

„Potrzeba sześciu tygodni, aby szczepionka osiągnęła pełną skuteczność” – powiedział Gilpin. Na przykład osoba, która otrzyma szczepionkę Moderna – która wymaga dwóch wstrzyknięć w odstępie 28 dni – nie uzyska pełnej korzyści przez sześć tygodni.

ogłoszenie

Powiedział Gov. Gretchen Whitmer, Który kilkakrotnie powtarzał w minionym tygodniu, że nie planuje nakładać dalszych ograniczeń, jest w bardzo trudnej sytuacji, aby zrównoważyć wirusa z „radioaktywnym środowiskiem politycznym”.

Ale przy pięciokrotnie wyższych wskaźnikach statusu w całym stanie, niż były w połowie lutego, uważa, że ​​właściwym posunięciem jest wprowadzenie większej liczby ograniczeń.

„W takiej chwili, w tej chwili, w południowo-wschodnim Michigan i ogólnie w Michigan, myślę, że w tej chwili musimy być bardziej obowiązkowi” – powiedział Gilpin.

Copyright 2021 by WDIV ClickOnDetroit – Wszelkie prawa zastrzeżone.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *