Używają iPhone’a 15 jako komputera

Używają iPhone’a 15 jako komputera

Jeden doświadczony użytkownik Apple był w stanie, po kilku modyfikacjach, używać iPhone’a 15 jako komputera, podłączając wyświetlacz do portu USB typu C.

Wreszcie w 2023 roku Apple przyjął USB typu C jako standardowe złącze w swoich iPhone’ach.

Przybycie było tylko kwestią czasu Złącze USB typu C Do nowych telefonów iPhone 15, iPhone 15 Plus i iPhone 15 Pro firmy Apple, używanych przez najbardziej zaawansowanych użytkowników Apple Poznaj ich potencjał i zacznij korzystać ze standardowego portu Z którego prawie każdy z nas korzysta na Androidzie od lat.

Prawda jest taka, że ​​na temat USB-C dla iPhone’a jest jeszcze wiele rzeczy do odkrycia, ale pierwsza nieznana nam została już rozwiązana. PhoneArena Podążając ścieżką Ten programista może używać iPhone’a 15 jako komputera Korzystanie z wyjścia wideo złącza USB typu C.

I tak, przyjaciele, zajmie to trochę czasu, ale na pewno Społeczeństwo w końcu wyciśnie cały sok z USB-C O nowych iPhone’ach, niezależnie od tego, jak bardzo gigant z Cupertino na to nalega Zaklasuj funkcje i zadeklaruj, że inne funkcje nie są obsługiwane Przynajmniej na początku.

W tej chwili tyle wiemy W rzeczywistości USB-C umożliwia przesyłanie sygnału wideo Bezpośrednio z iPhone’a na zewnętrzny wyświetlacz, wykorzystując w ten sposób całą moc chipa Apple A17 Pro, aby zobaczyć wszystko na większym ekranie Wykonywanie zadań biurowych lub nawet zwiększanie produktywności w ostatnim Główny Źródło Apple z wielozadaniowością.

I to jest dokładnie to, co pokazuje nam użytkownik @iOS_App_Devktóry opublikował nagranie wideo, na którym go widać Twój iPhone 15 Pro działa jak komputer stacjonarnypodłączony do Studio Display również od Apple i Korzystanie z wersji próbnej aplikacji studio nieskończoneX2P Pierwotnie został zaprojektowany dla tabletów iPad.

Jak zobaczysz, ta aplikacja umożliwia w tym przypadku tablet lub iPhone Uruchamiaj wiele aplikacji jednocześnie Generowanie poczucia ciągłości biura, z Można zmieniać rozmiar okien Podobnie jak na każdym Macu, można go bez większych komplikacji wyświetlić na zewnętrznych wyświetlaczach.

Więc jednak W systemie iOS nie ma funkcjonalności podobnej do Samsung DeXWiemy już, że istnieją możliwości zrobienia podobnych rzeczy teraz, gdy USB-C wkroczyło w życie ludzi. Fani Od Apple, chociaż jak stwierdził sam użytkownik Nie wszystko jest takie proste.

Aplikacja umożliwia korzystanie z aplikacji do wielozadaniowości i przy zmienionych rozmiarach okien, gdy iPhone 15 Pro jest podłączony do Studio Display, chociaż obecnie występuje pewne „opóźnienie” i będzie wymagać wielu optymalizacji, zanim Apple oficjalnie wprowadzi wrażenia pulpitu na swój telefon komórkowy telefony.

Jest wystarczająco dużo Powolny Podczas korzystania z tej aplikacjipomimo własnego @iOS_App_Dev Wskazuje, że pewne ulepszenia i iteracje Twojego pomysłu Na pewno zostanie osiągnięta wyższa wydajność. Ponadto udowodniono, że choć iPhone 15 Pro nie wspiera natywnie korzystania z aplikacji wielozadaniowych, to Doświadczenie jest możliwe i podobne do tego, jakie można uzyskać na komputerze z systemem macOS Na dużym ekranie.

Oczywiście, Chipy iPhone’a i Maca korzystają z tej samej podstawyWięc nie byłoby w tym nic dziwnego W przyszłości doświadczymy tej ciągłości Którego wielu producentów szukało od dawna, z Samsungiem i DeX na czele, a Android 12L pokazał, że Google też chce podbijać ekrany o dużych rozmiarach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *