W marcu Kolumbia zmierzy się z Rumunią lub Polską

W marcu Kolumbia zmierzy się z Rumunią lub Polską

Reprezentacja Kolumbii będzie już miała przeciwników na marcowym podwójnym spotkaniu FIFAponieważ należy pamiętać, że zostanie ona oficjalnie wznowiona we wrześniu, kiedy wznowione zostaną kwalifikacje do Pucharu Świata.

W związku z tym Kolumbijska Federacja Piłki Nożnej rozpoczęła już rozmowy w celu potwierdzenia organizacji meczów towarzyskich w terminach ustalonych przez Międzynarodową Federację Związków Piłki Nożnej (FIFA) w marcu przyszłego roku, ale z wyprzedzeniem. Wiadomo było o możliwości konfrontacji z HiszpaniąNa drugim zawodniku są już światła.

Kto będzie przeciwnikiem reprezentacji Kolumbii podczas podwójnego spotkania FIFA w marcu 2024 r.?

Cóż, Carlos Antonio Velez to ogłosił Reprezentacja Kolumbii w marcu przyszłego roku rozegra towarzyski mecz z Rumunią lub Polską. Oficjalne potwierdzenie nastąpi w ciągu najbliższych dni.

Zobacz też: Kolumbia vs Paragwaj: Sztuczna inteligencja przewidziała, kto będzie zwycięzcą, a nawet podała możliwy wynik

Jeśli chodzi o daty meczów, można się tego spodziewać Przeciwko Hiszpanii w czwartek 21 stycznia w Londynie; Choć będzie to drugi mecz przygotowawczy We wtorek 26 marca (przeciwko Rumunii lub Polsce) w miejscu, które zostanie potwierdzone.

Jeśli przeciwnikiem Kolumbii będzie Polska, mecz będzie rewanżem za fazę grupową Mistrzostw Świata 2018, które Tricolor wygrała 3:0 po bramkach Yerry'ego Miny, Radamela Falcao Garcíi i Juana Guillermo Cuadrado.

Trzeba pamiętać, że te daty FIFA są dla drużyn kluczowe, biorąc pod uwagę, że kwalifikacje do Ameryki Południowej odbędą się ponownie we wrześniu, tak jak miało to miejsce w tym roku; zatem, Będzie dziesięć miesięcy bez oficjalnych pojedynków.

Możesz być zainteresowany: Sztab trenerski twierdzi, że Kolumbia wyjdzie zmotywowana na mecz z Paragwajem

Musimy także wziąć pod uwagę, że od tego czasu reprezentacja Kolumbii zgodziła się już na rozegranie dwóch meczów towarzyskich do końca roku. W niedzielę 10 grudnia zmierzą się z Wenezuelą, a w sobotę 16 grudnia z Meksykiem.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *