W ten sposób WhatsApp projektuje funkcję „Społeczności”, która jest wygodą czatów grupowych | WASA | PBW | WP | Meksyk | Hiszpania | ZABAWA SPORTOWA

Doda nowe narzędzia w nadchodzących wydaniach. Portal WABetaInfo poinformował, że firma doda funkcję „wspólnot” do organizowania grup w podgrupy. Nie jest to już tak dobrze znane, ale teraz jest więcej szczegółów na temat wszystkiego, co zaoferuje ta funkcja.

WABetaInformacja Sugeruje się, aby „społeczności” Byłby to sposób na grupowanie grup, podobnie jak działają podfora forum lub kanały Discord, aplikacja dobrze znana graczom.

Teraz portal zaktualizował tę funkcję, określając, że „społeczność” może zawierać różne grupy. Wizualnie społeczność jest bardzo podobna do grupy, z wyjątkiem nazwy i ikony pudełka.

Planowanie społeczności według WABetaInfo

Wszystko to oznacza, że ​​stowarzyszenia te mogą mieć w sobie różne grupy, zgodnie z interesami administratora.

Rozsądnie byłoby się tego spodziewać Włączenie większej liczby narzędzi ułatwiających tę grupę grup, na przykład fakt, że użytkownicy tej samej społeczności mogą uzyskać dostęp do wszystkich grup, z których się ona składa.

Nie ogłoszono, kiedy nastąpi oficjalne uruchomienie tej metody komunikacji. W międzyczasie będziemy musieli poczekać na więcej szczegółów, ponieważ programiści przygotowują wersję beta aplikacji.

WhatsApp | kradzież konta

Cyberprzestępcy wykorzystują pandemię do kradzieży kont . Hiszpański Narodowy Instytut Cyberbezpieczeństwa (INCIBE) wykrył wezwania użytkowników aplikacji podszywających się pod Ubezpieczenie Społeczne w celu kradzieży kodów dostępu do konta.

Działanie polega na tym, że ofiara, wierząc, że odwołanie Zakład Ubezpieczeń Społecznych, ma rzekomy kod weryfikacyjny dla trzeciej dawki szczepionki COVID-19, podczas gdy w rzeczywistości to ten kod wysyła Aby zalogować się na innym urządzeniu.

National Institute on Cyber ​​​​Security radzi osobom przyłapanym na oszustwie, aby spróbowały skontaktować się z urzędnikami próbować odzyskać kontrolę. Proces może potrwać kilka dni, ale jest to najskuteczniejsze rozwiązanie.

Posłuchaj Dale Play na I . Śledź program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *