Walczyli o swoje marzenie o grze w Europie i je osiągnęli – El Sol de San Luis

Walczyli o swoje marzenie o grze w Europie i je osiągnęli – El Sol de San Luis

Juan „Chipes” Hernandez i Leonardo Cervantes to dwie osoby z Potosi, które wypracowały sobie miejsce w reprezentacji Meksyku w piłce nożnej na odbywający się w Polsce Puchar Wrocławia 2023, co jest dla nich spełnieniem marzeń i są też przykładem poprawa. Wspólnota.

„Chibis” Hernandez w pewnym momencie swojej młodości popadł w alkoholizm, ale piłka nożna uchroniła go przed popadnięciem w inne nałogi. Udało mu się pokonać te przeciwności losu i z czasem wspierać się sportem, aby już więcej młodych ludzi nie popadło w narkomanię z Tigresem . Akademia MK.

Leonardo Cervantes dołączył później do Tigres MC, zespołu, który kocha bezgranicznie, ponieważ podczas pandemii zaraził się Covid-19 i był bardzo chory, ale koledzy z drużyny nie zostawili go samego i wspierali w powrocie do zdrowia, dzięki czemu zyskał szacunek i podziw swoich przyjaciołom za pokonanie tej choroby.

Juan i Leo brali udział w ważnych turniejach na szczeblu stanowym i krajowym, dlatego zostali powołani do reprezentacji Meksyku na turniej odbywający się w Portugalii, w którym musieli „rozbić kamień”.

Obydwoje z Potosi, zdobywając pracę i szkoląc się, musieli pozyskiwać środki, pukając do drzwi z rodziną, przyjaciółmi, władzami i firmami, aby uzyskać wsparcie finansowe na bilety, dopóki go nie otrzymali.

W zeszłym roku z powodu braku środków Chibis nie mógł wziąć udziału w Wielkim Finale Krajowego Turnieju Futebol De Rua w Portugalii, co wówczas go zasmuciło, ale dziś po wielkim wysiłku spełnia swoją obietnicę i gra dla Meksyku w Europie.

Dziś są bardzo podekscytowani możliwością wyjścia na boisko i dania z siebie wszystkiego, droga nie będzie łatwa, ponieważ w piątek i sobotę zmierzą się z Polską, Węgrami, Austrią i Przeasile, a jeśli dotrą do finału, po prostu im się to uda. To. Zagrasz w niedzielę.

W skład reprezentacji Meksyku wchodzą Juan „Chipes” Hernández, Leonardo Cervantes, Jesús Muñiz, Kina Méndez, Alejandro Martínez, Ángel Aguilar, Benji Monreal i Emanuel Escobar, młodzi mężczyźni, którzy w tamtym czasie odwrócili się od nałogów i zaczęli uprawiać sport.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *