WhatsApp: sztuczka, aby sprawdzić, czy masz zaplanowane na telefonach komórkowych kontaktów | WASA | PBW | WP | Meksyk | Hiszpania | ZABAWA SPORTOWA

Zmusiło nas to do wzięcia pod uwagę różnych aspektów działania systemu, aby sprawdzić, czy zostaliśmy usunięci, zablokowani lub czy nasze wiadomości zostały zignorowane. Możemy nie mieć wszystkich odpowiedzi na Twoje obawy, ale możemy podpowiedzieć Ci sztuczkę, aby sprawdzić, czy nieznana osoba umówiła się na spotkanie lub czy pobliski kontakt usunął Cię z telefonu komórkowego.

Dodawanie kontaktów do telefonu komórkowego jest ważne w Ponieważ umożliwia wysyłanie wiadomości, filmów i zdjęć w dowolnym momencie. Musisz tylko mieć telefon, aby każdy użytkownik mógł Cię dodać, więc jesteś narażony na bycie włączonym do czatów grupowych z powodu oszustw lub nękania przez cyberprzestępców. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć się w nieznajomej grupie na WhatsApp, aby Twój numer telefonu był dostępny dla każdego.

Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, czy ktoś usunął Cię ze swojego harmonogramu, jest przejście do list transmisji. według niego Centrum pomocy z To narzędzie pozwala wysłać tę samą wiadomość do wielu kontaktów jednocześnie, unikając ręcznej procedury kopiowania i wklejania tej samej wiadomości do każdej rozmowy.

Ciekawą rzeczą w listach ogłoszeniowych jest to, że wiadomość dotrze tylko do tych, którzy dodali Cię do swojej listy kontaktów. Jeśli zostaniesz usunięty z kalendarza, wiadomość nie będzie wyświetlana jako wysłana, nie mówiąc już o przeczytaniu. Metoda dowiaduje się również, kto zaplanował Cię bez możliwości ich rozpoznania, dzięki czemu możesz je zablokować w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

WhatsApp | Ścieżka list transmisji

Opcja list transmisji jest dostępna w trzech kropkach w prawym górnym rogu ekranu głównego corner . Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć opcję Nowa transmisja, aby otworzyć listę kontaktów, a następnie kontynuować wysyłanie wiadomości. Następnie poczekaj chwilę i skontaktuj się z osobą, której wiadomość nie dotarła, aby sprawdzić, czy zostałeś zaplanowany.

Posłuchaj Dale Play na s . Śledź program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *