Wojna Ukraina Rosja na żywo, ostatnia minuta bombardowania

Wojna Ukraina Rosja na żywo, ostatnia minuta bombardowania

Broń nuklearna dla zwolenników Putina

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko obiecał w wywiadzie dla rosyjskiej telewizji państwowej, że jeśli ktoś martwi się o jego relacje z Władimirem Putinem, „rozwiązanie jest proste: wejść w sojusz między Białorusią a Rosją”. Umowa, datowana na 1999 r., kładzie podstawy prawne dla szerokiej współpracy rządowej, po czym dodaje w humorystycznym tonie, że „każdy, kto zgodzi się należeć do sojuszu, będzie miał broń nuklearną”. Obecnie utrzymanie.

Łukaszenko ogłosił w miniony czwartek w ramach Eurazjatyckiego Forum Ekonomicznego w Moskwie, że potwierdził przekazanie broni jądrowej z Rosji na Białoruś „początek transferu broni jądrowej”.

„Nikt nie jest przeciwko Kazachstanowi i innym krajom, które mają takie same bliskie stosunki, jak my z Federacją Rosyjską” – powiedział Łukaszenka w programie. Moskwa. Kreml. Putin. „To bardzo proste. Konieczne jest zawarcie sojuszu między Białorusią a Rosją i to wszystko: wszyscy będą mieli broń jądrową. To jest moja opinia, nie jest to opinia Rosjan, ale myślę, że jest to możliwe. , — powiedział białoruski przywódca.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *