Wojna Ukraina-Rosja, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: USA ostrzega Zełenskiego

Wojna Ukraina-Rosja, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: USA ostrzega Zełenskiego

Nowy atak w przygranicznym mieście Biełgorod: co najmniej jedna osoba nie żyje

Zginęła co najmniej jedna osoba Dwóch innych zostało rannych Biełgorod pod ostrzałem artyleryjskim z sąsiedniej Ukrainy— powiedział dziś gubernator tego rosyjskiego regionu Wiaczesław Kładkow.

Ponad 200 pocisków artyleryjskich, w tym miny moździerzowe, Uderzył w region Biełgorod w ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzinJak napisał gubernator na swoim kanale Telegram.

Do śmierci, strażnika fabrycznego i rannych doszło w mieście Szebekino, które padło w jego dzielnicy. W sumie 103 miny pociskowe i moździerzowe, odnotował Klatkov.

Liczba ofiar była jeszcze wyższa (115) w dystrykcie Gravoron, gdzie według władz regionalnych zostały zniszczone. Trzy budynki administracyjne i pięć domów.

W miniony poniedziałek w dzielnicy Graivoron a Atak zbrojny oddziału około stu „ukraińskich sabotażystów”.Według rosyjskich urzędników o posunięcie to wnioskowały dwie grupy Rosjan walczące po stronie Kijowa: Rosyjskie Siły Ochotnicze i Rosyjski Legion Niepodległości.

Według rosyjskiego Ministerstwa Obrony wszystko Ci, którzy brali udział w ataku, zostali rozpędzeni przez wojska rosyjskie. Zostało to odrzucone przez uczestniczące grupy.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *