Wreszcie Samsung będzie sprzedawał ładowarki 45W

Kiedy natkniemy się na wiadomości takie jak ta z OPPO, realme i OnePlus który będzie standardowo zapewniał szybkie ładowanie 100 W w 2022 roku, Samsung wciąż jest pod tym względem nieco słabszy, pomimo tych wiadomości i Ładowarki 45W Na końcu tunelu widać światło

Nadzieje, ponieważ ich zaawansowane i pionierskie telefony komórkowe zostały zdegradowane do poziomu Ładowanie jest ograniczone do tych samych ładowarek Telefony z Androidem w cenie ponad 1000 euro potrzebują ponad godzinę ładowania, które nie przekraczają 25 watów.

Naładuj trzy urządzenia za pomocą zasilacza Samsung Power Adapter Trio

I wreszcie, dlaczego? Czekanie trwało zbyt długo dla niektórych Samsung Galaxy S21 lub to samo Galaxy Z Klapka 3 NS Złóż 3 Co zawsze ograniczało się do tego nieszybkiego ładowania.

Dwie nowe ładowarki Samsung

darmowy android

Wśród planów koreańskiej firmy niedługo wprowadzenie na rynek dwóch nowych urządzeń ładujących: Potrójny zasilacz Samsung (EP-T6530) i Zasilacz Samsung 45 W USB C (EP-T4510).

Pierwszy ma Trzy porty ładowania, co pozwoli nam ładować do trzech urządzeń jednocześnie. Dwa porty będą przeznaczone dla USB typu C, a jeden dla USB typu A.

Samsung Galaxy S22 Ultra będzie dla Ciebie odpowiednią ładowarką

Samsung Galaxy S22 Ultra będzie dla Ciebie odpowiednią ładowarką

darmowy android

Teraz pojawia się ciekawa rzecz, ponieważ jeden z portów ładowania USB typu C pozwala na rozszerzenie Obciążenie do 65W, podczas gdy druga i trzecia pozostaną odpowiednio na poziomie 25 i 15 watów.

Zapamietaj to Samsung nie zawiera już ładowarek w nowym pudełku telefonicznym, więc te dwie nowe ciężarówki będą sprzedawane osobno.

Ładowarka Samsung 45W

Ale to, co nas najbardziej interesuje, to ładowarka sieciowa 45W Oferuje ładowanie z mocą 45 W Przez port USB typu C. Będzie to ten, który będzie w sprzedaży następnego dnia Samsung Galaxy S22.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra

darmowy android

Będzie oczywiście sprzedawany jako część pakietu, więc mamy nadzieję, że zabraliśmy szybkie ładowanie 45 W od Samsunga Wreszcie tak, skróć czas Ładowanie w mniej niż godzinę bez problemów.

Istnieje chęć pobrania tych telefonów z Androidem od Samsunga do wyższe prędkości niż pozwalali do tej pory. Konkurencja wykorzystała tamte czasy, dzięki czemu szybkie ładowanie Xiaomi 11T Pro jest Po prostu magiczne, jak dyktujesz W swoim czasie w analizie wykonanej z tych linii (0 do 100% w 15 minut).

Bądź w ten sposób, przez XDA ze źródłem WinFutureMiejmy nadzieję, że mamy rację i Już niedługo możemy pobrać nowy Samsung Galaxy S22 W krótszym czasie, niż zostało to osiągnięte.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *