Wszystkie kolory flagi mas argentyńskich stojących przed przejściem przeciwko Polsce: oddanie Meksykowi i środki ostrożności podjęte przez sklepy

Masy wygrały w środę przeprawę na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022

* Specjalny wysłannik Państwa Kataru

The Reprezentacja Argentyny Będzie grany w środy od 16:00 vs Polska Na trzecią randkę grupy c Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. zestaw Lionela Scaloniego Zdeterminowany, by odnieść zwycięstwo i zakwalifikować się do 1/8 finału, nie spodziewając się żadnych rezultatów ze strony innych, a w okresie poprzedzającym mecz kibice zaczęli przegapiać decydujący pojedynek w Boisko 974.

Na rynku pojawiło się kilkaset osób Suk Waqif, gdzie skupiają się różne sklepy sprzedające odzież, rękodzieło i pamiątki, wraz z kilkoma restauracjami, aby powtarzać machanie charakterystyczną flagą przed każdym pojedynkiem w Albiceleste. Ze względu na liczbę obecnych musieli postawić płoty w rogach lokali gastronomicznych, aby zachować porządek na uroczystości, gdyż wielu obecnych na poprzedniej uroczystości wdrapywało się na stoły i ławy.

Punktem spotkania był gigantyczny posąg w kształcie kciuka zbudowany przez francuskiego artystę Cesare Baldacchini Został otwarty na ziemi Kataru trzy lata temu, aby poświęcić ten kraj Puchar Azji.

Byli fani, którzy zaczęli podgrzewać klimat rozmaitymi piosenkami z boiska poświęconymi klasycznemu południowoamerykańskiemu rywalowi, Brazyliapo ostatnim zwycięstwie 1:0 z szwajcarski Co potwierdziło jego kwalifikację do 1/8 finału mistrzostw świata.

Wiele kolorów towarzyszyło temu pokazowi poparcia wśród uczestników z parasolami, czapkami, perukami i flagami, które zawierały zdjęcie Diego Maradony W połączeniu z bębnami basowymi, które nadawały każdej piosence Country Street Boom mocną atmosferę.

Było też miejsce na wspomnienie zwycięstwa Argentyny nad drużyną 2:0 Meksyk. na rytmie „Meksykanin, Meksykanin, jak gorzko wyglądasz”Wiele osób pamiętało o zwycięstwie w minioną sobotę, po tym jak kibice z Ameryki Łacińskiej cieszyli się zwycięstwem przed meczem. Więc ten wynik wygenerował plik Nieoczekiwane dośrodkowanie Saula Canelo Alvareza przeciwko Lionelowi Messiemu.

Inne śpiewane piosenki to te stworzone przez Mucha I jej adres „Chłopcy, teraz znów jesteśmy podekscytowani”. który stał się popularny po konsekracji w r Puchar Ameryki 2021 do którego nawiązuje Diego Maradony I dla niego Messi dodano do Falklandy.

„Że jutro, bez względu na cenę, musimy jutro wygrać”.był jednym z kolejnych utworów, które rozgrzały rozgrzewkę przed przeprawą przeciwko Polsce, na której się znalazł Albicelest Musi wygrać, by nie czekać na to, co wydarzy się na rozdrożu między Arabią Saudyjską a Meksykiem.

Ponadto wygrana zapewni ci pierwsze miejsce i może cię zbanować Francja W następującym przypadku. W tym scenariuszu fani już zażądali jedynego korzystnego wyniku crossovera, który zablokuje obszar: „Dzisiaj musimy wygrać i być pierwsi”.

W ramach przygotowań do tego hasła, Skaloni Poszedł w tym kierunku i starał się iść krok po kroku, aby skupić się na ostatecznym osiągnięciu oceny przed konsultacją, czy wolałby uniknąć Francja W następującym przypadku: „Musimy najpierw przejść, potem zobaczymy, kto nas dotknie. Nikogo nie należy lekceważyć. Nie sądzę, że jesteśmy w stanie decydować, przeciwko komu gramy. „

Zdjęcia flagi Argentyny w Katarze:

Flaga reprezentacji Argentyny w Katarze
Flaga reprezentacji Argentyny w Katarze
Fan powiewa flagą ze zdjęciem Diego Maradony podnoszącego Puchar Świata w Meksyku w 1986 roku
Fan powiewa flagą ze zdjęciem Diego Maradony podnoszącego Puchar Świata w Meksyku w 1986 roku
Płoty dzielą restauracje i masy, które zbierają się pod flagą
Płoty dzielą restauracje i masy, które zbierają się pod flagą

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.