Wybrani tracą 2,6 miliona dolarów za nie awans do kolejnego etapu w Katarze 2022

Nagrody zostały wynegocjowane przed turniejem za awans do określonych etapów Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Może w kieszeniach zwalnianych graczy Mistrzostwa Świata w Katarze 2022Bo to, co zarabiają na klubach, wystarczy Cyfrowy ESPN Zdaje sobie sprawę, że meksykańskie drużyny zrezygnowały z możliwości zarobienia około 2,6 mln euro na zawodnika, przez wykluczenie z rozgrywek Pucharu Świata w fazie grupowej.

Portal ten był w stanie dowiedzieć się od osób bliskich reprezentacjom narodowym, że każdy wybrany gracz stracił prawie 100 000 $ na zawodnika, nie przechodząc do kolejnego etapu turnieju. Mistrzostwa Świata w Katarze 2022.

Jednym z najczęściej poruszanych punktów po Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji jest to, że nie jedzie się na Mistrzostwa Świata, aby negocjować nagrody za awans do poszczególnych etapów konkursu Pucharu Świata, dlatego nagrody zostały już rozstrzygnięte.

Jednak to było negocjowane na wszelki wypadek Reprezentacja Meksyku Jeśli uda ci się awansować do kolejnego etapu ćwierćfinału, drużyna zarobi około 2,6 miliona dolarów, co jest kwotą doliczoną również do przyznanych nagród. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej Jest przyznawany reprezentantom, którzy przejdą do kolejnych rund grupowych, które Meksyk Nie mógł tam być, ponieważ był trzeci w Sektorze C z czterema jednostkami, takimi jak Polskaale z mniejszą różnicą niż adnotacja.

Meksyk Odniósł swoje jedyne zwycięstwo w fazie grupowej z Katar 2022 Ze względu na Królestwo Arabii Saudyjskiej Wynik 1:2 nie wystarczył jednak do awansu do 1/8 finału, kiedy zremisowali Polska (0-0) znajdujący się przed Argentyna (2-0).

W ten sposób konieczna będzie znajomość kwoty fmf Co do pierwszego etapu, ale jak wówczas mówiono, prawie wszystkie nagrody ekonomiczne zostały już rozstrzygnięte od czasu zakończenia mundialu w Rosji w 2018 roku.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *