Wyjątkowe, niedrogie doświadczenie z wieloma imprezami

Wszystko studenci Kiedy osiągną trzeci rok wyścigu, będą musieli dokonać wielkiego wyboru: Czy mogę zrezygnować? Erasmus Albo nie? Decyzja, która może wywołać strach i ból, ale pozostawia ogromny ślad na każdym, kto się odważy. Tak jest w przypadku Mario RiveroUczeń czwartej klasy Administracja biznesowa na Uniwersytecie Valladolid Również rok temu zdecydował, że koniec jego kariery będzie „szczęśliwy” W Dublinie, Polska.

Kraj nie jest domyślnie wybrany. Polskie miasta są dobrze znane wszystkim studentom z bardzo prostego powodu: Jest dużo imprezowania i bardzo tanio. Tą atrakcją turystyczną wyróżniają się nie tylko w Warszawie, ale także w słabo zaludnionych lub oddalonych od stolicy miastach. Kraków, Wrocław czy Kdańsk. Jednak, jak wyjaśnia Rivero, „Luplin ma wiele imprez, co nie jest jedną, ale jest”. W szczególności Polska nie jest odizolowanym miastem na mapie, ale wyróżnia się na tle Castilla y Lyon.

Luplin dzisiaj Liczy około 340 000Nieco wyższy niż miasto Valladolid, czyli blisko 300 tys. Jest to dziewiąte co do wielkości miasto w kraju, a możliwości spędzania wolnego czasu nie ograniczają się do studentów, którzy wybierają je na miejsce swojego Erasmusa, zwłaszcza dla tych, którzy interesują się historią. II wojna światowaKto będzie mieszkał w tym wschodnioeuropejskim kraju? Unikalne doświadczenie.

Ale Nie wszystko na Erasmusie to impreza. Podróże to jedno z najciekawszych twierdzeń studentów, że mogą znaleźć w Polsce swój idealny kraj Doskonałe położenie geograficzne i infrastruktura transportowa. W Hiszpanii posługujemy się faktem, że wszystkie wyjazdy poza granice kraju muszą odbywać się samolotem. Jednak na biegunach istnieje sieć kolejowa, która pozwala im podróżować do wszystkich krajów, w których dzielą granicę, co jest szczególnie zauważalne. Miłośnicy podróży.

Mario Rivero odwiedził wiele sąsiednich krajów lub miast: Austria, Budapeszt, Praga, Bruksela, Norwegia, GrecjaNie liczy wielu polskich miast. Wszystko w cenie, która zaskoczy niejednego Hiszpana. Bilety kolejowe są dostępne nie tylko do miast w kraju, ale także do innych pobliskich miast, często za mniej niż koszt przejazdu. Valladolid-Madryt. Dodano również niski koszt podróży do innych krajów pomoc z Erasmusa, Koronują go jako jedność Niezbędne doświadczenie dla każdego studenta. Biorąc pod uwagę sytuację konfliktową na sąsiedniej Ukrainie, nie pogarsza to sytuacji i pozwala na kontynuowanie łatwej podróży: „Nie do końca zauważono, wielu Ukraińców, jest wielu do pomocy, początek małego upadku, ale teraz on jest spokojny.

ten Stypendia rządu i junty Castilla y Leon Uczniowie o niskiej sile ekonomicznej mogą cieszyć się tym doświadczeniem. Według Rivero ci, którzy decydują się na wyjazd na Erasmusa Podczas całego pobytu będzie około யூ 3000 między dwoma stypendiami, Chociaż zależy to od konkretnego przypadku. Biorąc pod uwagę średni koszt szacowany przez studentów to „około 600 euro miesięcznie”, wliczając w to mieszkanie, wyżywienie, gaz, wodę i podróż. Prawie pięć z dziewięciu miesięcy otrzymuje stypendium. Pomoc finansowa, którą trzeba spłacić w przypadku niepowodzenia wielu tematów, jest złożona, bo według Mario Rivero „naukowo jest łatwo, poza Hiszpanią tak jest i nie jest tajemnicą, że tak wiele jest w Polska”.

Wszystkie wymienione dotychczas korzyści nie wystarczają, aby zmotywować do czerpania radości z doświadczenia, dlatego student ADE wyjaśnia jeszcze więcej wątpliwości i mówi, że „nikogo nie zna, nie wie, jak żyć”. Sam, ale nie jest to takie skomplikowane, nigdy się do tego nie przyzwyczajasz i tworzysz zespół z ludźmi w mieszkaniu. Wszyscy sceptycy udają się na Erasmusa mówiąc „100%, rozchmurz się, warto”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.