Wynajem i ogólne zarządzanie domami ze studentami

Wynajem i ogólne zarządzanie domami ze studentami

Wyjazd na studia poza rodzinnym miastem jest czymś, co prędzej czy później zdarza się większości ludzi. W tym sensie, budując nowe życie w innym miejscu, ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne aspekty, takie jak warunki mieszkaniowe. w tym sensie, uczniowie Jest to firma działająca w branży »proptech» Specjalizujemy się w wynajmie dla studentów krajowych, międzynarodowych i korporacyjnych. Davide Baldacchini, dyrektor generalny i założyciel Student.Rent, wyjaśnia główne funkcje.

Co wynajmują studenci?

Z jednej strony zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem mieszkaniami, z drugiej opracowaliśmy platformę internetową do promocji (peer to peeri zarządzania najmemzarządca nieruchomości).

Model biznesowy Wypożyczalni Studenckich jest w pełni skalowalny. Właśnie wypuściliśmy oprogramowanie I w bardzo krótkim czasie musieliśmy nad tym pracować WalencjaBilbao, Pampeluna i San Sebastián. Nasz plan ekspansji wkrótce doprowadzi nas do objęcia wszystkich miast uniwersyteckich w Hiszpanii, a następnie eksportu produktu za granicę.

Co Students.Rent oferuje właścicielom domów i firmom zarządzającym domami?

Korzyści z korzystania z wypożyczalni studenckich jest wiele. Mocną stroną jest integracja i widoczność, ponieważ jesteśmy powiązani z głównymi biurami Erasmusa w Hiszpanii i komunikujemy się z wieloma innymi platformami komputerowymi w celu pozyskiwania i rozpowszechniania przydatnych danych i informacji dla promocji i zarządzania mieszkalnictwem. Wymieniamy niektóre z nich: Hiszpańskie biuro wirtualne, Mapy Google, Click & Sign, Uniplaces, WhatsApp Business, Minut, Tinsa, Goolzoom i wiele innych.

Platforma internetowa pozwala zarządzać w bardzo prosty sposób i dzięki automatycznym procesom wszystkimi etapami wynajmu od rezerwacji do spłacać.

Jakie są główne działania, na które pozwala platforma?

Studenci W czynszu jest ich wielu Oferujemy możliwość otrzymywania płatności online, podpisywać umowy i dokumenty podpisem cyfrowym bez konieczności drukowania jakiegokolwiek dokumentu, ustalać terminy przekazania i zwrotu kluczy, zarządzać interwencjami konserwacyjnymi i dyżurami sprzątającymi. Niewątpliwie jedną z najbardziej atrakcyjnych i nowatorskich funkcji jest zarządzanie dostawami, gdzie zarządca/właściciel po prostu, w bardzo prosty sposób podnosi rachunki za prąd, wodę, gaz itp. Nasz algorytm będzie odpowiedzialny za to, aby każdy najemca płacił proporcjonalną i podobną część każdego rachunku.

Ponadto wypożyczalnia studencka dostosowuje się do nowych technologii i rozwoju. Jakie korzyści niesie ze sobą ten fakt?

Technologia pozwala nam mieć pełną kontrolę nad domem i wynajmowanym domem, a także możemy instalować w domach czujniki środowiskowe, które mogą mierzyć jakość powietrza, aby zapobiegać gromadzeniu się wilgoci, a nawet monitorować poziom hałasu, aby zapobiec imprezowaniu w pokojach. rodziny.

Jaki jest cel tej firmy?

Studenci: Celem najmu jest ułatwienie komunikacji między wynajmującymi a najemcami przy jednoczesnym dążeniu do maksymalizacji korzyści dla wynajmujących i zarządców. Opracowaliśmy algorytm, który optymalizuje ceny pokoi w oparciu, między innymi, o cenę rynkową, obłożenie i popyt, coś podobnego do tego, czego używają linie lotnicze bilety z samolotów.

Chcemy być bliżej naszych najemców iw tym sensie nowe technologie pozwalają nam pomóc przezwyciężyć trudności związane ze znalezieniem domu w obcym mieście z inną walutą i innym językiem. Na przykład polski chłopiec, który otrzymał stypendium na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu w Walencji, boryka się z trzema różnymi problemami: po pierwsze, nie zna Walencji i nie wie, gdzie lepiej wynająć dom na studia na Wydziale Filozoficznym Filozofia, po drugie, walutą używaną w Polsce jest polski złoty, aw końcu nie mówią po hiszpańsku. Student Rent rozwiązuje te trzy problemy, pomagając studentowi znaleźć najlepsze domy zlokalizowane w pobliżu Wydziału Filozoficznego, wyświetla wszystkie ogłoszenia w języku polskim i automatycznie przelicza kwoty ogłoszeń na złote, co bardzo ułatwia wyszukiwanie zagranicznemu klientowi.

Ponadto mamy bloga z ponad 800 artykułami, stale rozwijanymi, przydatnymi dla najemcy, aby mógł się zorientować i jak najlepiej wykorzystać swoje nowe miasto.

W ten sposób Student.Rent jest pozycjonowany jako bardzo pozytywna szansa dla wszystkich, ponieważ pozwala ograniczyć błędy i straty ekonomiczne dzięki zautomatyzowanym procesom oraz zarządzać dużą liczbą domów i najemców przy bardzo niewielkich zasobach.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *