Xavier García wspina się na podium Mistrzostw Europy w Polsce

Xavier Garcia Ole Medal zawieszony dzisiaj Brąz w Mistrzostwach Europy ILCA 4 Sporny na wodach Dziwnowa (Polska) od 20 czerwca ubiegłego roku. Żeglarz Real Club Náutico de Palma przeszedł kwalifikację na piątym miejscu i na dwa dni przed końcem wyszedł na prowadzenie. Jednak trzecie miejsce to świetny wynik, biorąc pod uwagę, że jest jednym z początkujących w klasie. Jutro minie dokładnie rok, odkąd został mistrzem kontynentu w kategorii optymistów.

Regaty z Dzinów Miało 210 uczestników. Garcia Ole zdobył punkty w pierwszej dziesiątce w siedmiu z dziewięciu wyścigów, które prowadził. Zwycięstwo odniósł Włoch Giulio Gina, który ostatecznie zrównał się z rodakiem Nicolo Cassettą z 42 punktami, o dziesięć punktów mniej niż Hiszpan. „Moje pierwsze mistrzostwa Europy odbyły się w ILCA 4, klasie, w której pływam dopiero od ośmiu miesięcy. Poziom był bardzo wysoki i prawda jest taka Ten wynik przekracza moje oczekiwania; Po ceremonii medalowej Xavier Garcia Ole powiedział, że jestem bardzo szczęśliwy i zachęcony do dalszej pracy na mundialu w sierpniu przyszłego roku.

Oprócz Garcii Ole, Hiszpanie Xavi Caldente (35), Andres Barrio (42), Miguel Rodriguez (44), Paul Nunez (54), Alfonso Perez (55), Juan Santos (59), Daniel Jimenez (81), Alberto Talens (84), Fernando Campos (88) i Karol Krupsky (92). Valencia Irene de Thomas wygrywa podwójne mistrzostwo Europy kobiet. We flocie kobiet znalazły się szóste miejsce Any Rodriguez w finale oraz dziesiątej Adriany Castro. Podobnie Maria Magdalena Villalonga zajęła 22. miejsce i była szóstym najlepszym żeglarzem do lat 16. Alejandra Pelletiero (37), Alba Diaz (39), Patricia Caballero (52), Rossio Blazquez (75), Cristina Cardona (80) i Lucia Cardona (92).

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.