Żadne blokady nie są zabronione! Kolumbia nie była w stanie wziąć udziału w Przedolimpijskim Turnieju Piłki Siatkowej w 2023 roku

Żadne blokady nie są zabronione!  Kolumbia nie była w stanie wziąć udziału w Przedolimpijskim Turnieju Piłki Siatkowej w 2023 roku

Zapewnienie przybycia kobiecej drużyny Kolumbii Do Eliminacyjnych Igrzysk Siatkówki 2023 w Polsce Przy tak dużych szansach bojowych w swojej grupie nie odważyłby sięWręcz przeciwnie, trójkolorowa drużyna pokazała, jak może powalczyć o te dwa miejsca na Igrzyskach Olimpijskich 2024.

Jednak rzeczywistość na polskim torze tarasowym była zupełnie inna, od Kolumbii, którą reżyserował Antonio Rizzola Ledwo udało mu się wygrać jeden z siedmiu pojedynków w zawodach.

Czy chcesz oglądać mecze kolumbijskiej piłki nożnej z dowolnego miejsca? Zarejestruj się tutaj, aby wygrywać sporty online

Pamiętajmy, że to ta sama grupa siatkarzy Zwyciężył w Igrzyskach Południowoamerykańskich 2018 w Cochabambieoprócz boliwijskich igrzysk w Valledupar w 2022 r.

Aby wspomnieć o równowadze „trójkolorowego”, Połóżmy na stole pozycję rankingową każdej drużyny Który dzielił z Kolumbią Grupę C na etapie przedolimpijskim.

  • – Stany Zjednoczone: drugie miejsce.

  • – Włochy: piąte miejsce.

  • – Polska: siódme miejsce.

  • – Niemcy: Ramka 12.

  • – Tajlandia: Ramka 13.

  • – Kolumbia: Ramka 22.

  • – Słowenia: Ramka 24.

  • – Korea Południowa: Pole 40.

A oto zestawienie meczów rozegranych przez Colombia Femenina w fazie wstępnej siatkówki, dla przypomnienia „Trójkolorowi” udało się wygrać siedem setów, przegrywając w 20 innych.

Kto zakwalifikował się do Igrzysk Olimpijskich Francja 2024 z przedolimpijskiej fazy siatkówki?

Pamiętajmy, że konkurs ten zapewni sześć miejsc na przyszłoroczną imprezę olimpijską, zatem Lider każdej grupy będzie właścicielem tych funduszy Na Igrzyska Olimpijskie we Francji 2024.

Koniecznie obejrzyjcie: Przerażające! Dwóch zawodników zginęło po wypadku na torze Moto1000 w Brazylii

Z grupy A byli Republika Dominikany (17 punktów) I Serbię (15) z grupy B sklasyfikowanej Chiny (Dwadzieścia jeden) I Brazylia (16), podczas kwalifikacji z trzeciej grupy Polska (18) I Stany Zjednoczone (18).

Nie przegap szczegółów ze świata innych sportów, Tutaj.

gdybym był Kibic reprezentacji Kolumbiinie możesz przegapić okazji, aby być na bieżąco ze wszystkimi istotnymi informacjami.

Przycisk WhatsApp

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *