Zapewniają, że czwarta fala wirusa Corona nie zamknie działalności w CDMX

Przyjazd Czwarta fala Covid do Mexico CityJak to w niektórych miastach europejskich bywa, nie spowoduje to zamknięcia działalności w stolicy kraju, jak miało to miejsce w pierwszych trzech. Potwierdza to Premier Claudia Sheinbaum, który dodał, że nie byłoby to konieczne, ponieważ nie byłoby tak silne i niebezpieczne jak wcześniej. „Jeżeli rozpocznie się czwarta fala, rozpoczniemy kampanię, aby ludzie wrócili do noszenia maski, której już nie wszyscy używają, i pomiaru dystansu zdrowotnego, ale nie mamy planów zamykania zajęć, jak to było w poprzednie fale.”Ma to wyjaśnić.

Drugi był najgorszy

Szczyt pierwszej fali przypadał na maj ubiegłego roku. Drugi był najwyższy z trzech punktów w styczniu tego roku, a trzeci osiągnął największą siłę między sierpniem a wrześniem, ale był najsłabszy, ponieważ szczepienia w kraju już się rozpoczęły. Druga fala była najgłośniejsza i nie było szczepień. Szczepienia rozpoczęły się 15 lutego i objęły 80 000 osób w wieku 60 lat w trzech gminach. Dziś zaszczepiliśmy praktycznie całą populację pełne szczepieniePowiedział szef stolicy, który jest przekonany, że to pomoże, nawet jeśli nastąpi odbicie, to nie będzie śmiertelne.

Tymczasem niektóre kraje europejskie, takie jak Austria, Niemcy, Holandia, Czechy, Polska i Belgia nie były w stanie powstrzymać wirusa i przeżywają nowy powrót do zdrowia.

Możesz być także zainteresowany: CDMX jest teraz stolicą rowerów

Co o tym myślisz?

  • po prostu niesamowite (0%)

  • interesujący (0%)

  • użyteczne (0%)

  • nudy (0%)

  • do bani (0%)

.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *