Zapowiedź: Publicis Perú i Backus przedstawiają odświeżającą ofertę

Zapowiedź: Publicis Perú i Backus przedstawiają odświeżającą ofertę

W ramach letnich strategii Bachusa kampanię przygotowała firma Publicis Perú Pozbądź się upału, zostań latem. Miejsce, które zaprasza na zimne piwo, aby stawić czoła wysokim temperaturom i świętować to, co najlepsze w sezonie.

Diego DeVoto, dyrektor ds. marek podstawowych w AB-InBev, tak wyraził skalę wyzwania: „Konsumpcja piwa w Peru koncentruje się w formacie wieloporcjowym (600 ml lub więcej) i stanęliśmy przed wyzwaniem przeprowadzenia kampanii na cały okres Backus portfolio, aby rozwijać zaangażowanie naszych spersonalizowanych formatów.” , w odpowiednim momencie, np. w sezonie letnim, i rób to w sposób, który sprawi, że korzyści płynące z tej oferty będą jasne i zapamiętane przez konsumentów.

Publicis Perú zdecydowało się podkreślić chwytliwą piosenkę jako centralny element tej przestrzeni.

Nelsona Fragoso Publiczna administracja Wiceprezes kreatywny Publicis Perú dodał: „Koncentrujemy się na wykonaniu, aby jak najdokładniej oddać cierpienie ludzi, gdy nadchodzą wysokie temperatury: dużo potu, dużo zawstydzenia i dużo dyskomfortu. A co lepszego niż powiązanie tego z źródło muzyki, aby przekaz był przekazywany w lepszy sposób.”

Ze strony agencji dodali: „Wyjątkowe zdolności twórcze Publicis wyróżniały się spośród propozycji czterech innych agencji podczas kampanii wyborczej, demonstrując zaangażowanie Bacchusa w demokratyzację rynku i zapewnianie możliwości różnym partnerom strategicznym. Ponadto silne relacje Publicis z takimi markami jak Cusqueña, Corona i Budweiser na przestrzeni wielu lat podkreśla swoje zaangażowanie i wiedzę specjalistyczną w opracowywaniu kampanii na wysokim poziomie dla różnych marek firmy”.

z Połóż kres upałom, zatrzymaj lato, Publicis Perú i Backus przedstawiają orzeźwiającą ofertę, która łączy zaraźliwą muzykę z radością delektowania się piwami Backus w ich własnych, osobistych formatach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *