Zawodnik paracano poszukuje funduszy na start w Pucharze Świata w Polsce

Reprezentacja Paracano Mayra Mondaca prowadzi kampanię, aby dodać zasoby, które pozwolą jej podróżować do Polski i tym samym reprezentować Chile na Mistrzostwach Świataktóry odbędzie się w dniach 26-29 maja w Poznaniu.

„Zostałem wybrany do udziału w Poznańskich Mistrzostwach Świata Parakanui pod koniec maja oraz Paraben American Championships w Kanadzie na początku sierpnia oraz Chociaż Komitet Paraolimpijski wspiera mnie w zakresie przelotu, zakwaterowania i wynajmu łodzi, muszę zaopatrzyć się w odzież termiczną, specjalną łopatkę z włókna węglowego zgodnie z moimi wymiarami i okulary optyczne.l oraz specjalny zegarek Garmina do treningu, bo powyższe jest niezbędne dla lepszych wyników” – komentował sportowiec.

„To dla mnie wielki zaszczyt mieć poparcie ludzii osiągnąć to wspaniałe doświadczenie. Wasz wkład wolontariatu zmotywuje mnie do reprezentowania tego pięknego kraju z całą determinacją, by być Chilijczykiem”.

Sportowiec zdobył brązowy medal w kajakarstwie i srebrny medal w kajaku polinezyjskim na Mistrzostwach Ameryki Południowej w wioślarstwie i parakanwingu w Montevideo w grudniu 2021 roku.

Moncada doznała kontuzji, która zmusiła ją do używania kul, po kiepskiej operacji kolana. Ten problem spowodował przeciążenie biodra i przepuklinę kręgosłupa.

Więcej chilijskich sportowców

Zostawili tytuły w domu: Macarena Cabriana i Alexandre Cataldo świętowali na Chile Open

Alberto Abarza udał się kolejny fantastyczny weekend i zdobył trzy złote medale w Indianapolis

Caprilana i Cataldo zmierzą się w Chile Open na wózki inwalidzkie

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *