Aktor „Hamilton” szuka swojego psa „Luny” – NBC4 Washington

Aktor „Hamilton” szuka swojego psa „Luny” – NBC4 Washington

Popularny musical „Hamilton” powraca w hołdzie Kennedy Center w Waszyngtonie, a członek obsady ma nadzieję znaleźć swojego zaginionego psa.

Trevor Miles mówi, że inny członek obsady spacerował po Lunie, kiedy w sobotnie popołudnie potrącił go samochód w pobliżu Virginia Street, Rock Creek i Potomac Parkway Northwest, które znajdują się mniej niż pół mili od Kennedy Center.

Miles powiedział, że ta osoba jest w porządku, ale możliwe, że Luna przestraszyła się i uciekła po wypadku.

Miles dodał, że członek obsady natychmiast wstał i próbował gonić Lunę, ale przestał, ponieważ krwawiła.

„Myślę, że miał adrenalinę i próbował ją uratować” – powiedział Miles.

Miles mówi, że od tamtej pory szukają Luny. Umieścił banery w Foggy Bottom i udostępnił ulotkę na stronach internetowych lokalnych grup zagubionych psów.

Według Biuletynu Milesa Luna była ostatnio widziana w pobliżu Szpitala Uniwersyteckiego Jerzego Waszyngtona.

Luna jest średniej wielkości pitbullem. Jest całkowicie biały z szarymi plamami.

Jeśli go widzisz, skontaktuj się z nim bezpośrednio, [email protected].

Bycie częścią trasy National Broadway jest ekscytujące, ale czasami może być samotne. Miles postanowił poprowadzić tę część swojej trasy koncertowej „Hamilton”, aby mógł być z Luną. Jest zdesperowany, by ją ponownie odnaleźć.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *