Transkrypcja AI jest już rzeczywistością

Transkrypcja AI jest już rzeczywistością

„Czytaliśmy ankietę przeprowadzoną przez Statista, w której stwierdzono, że 80% pokolenia Z żyje w niechcianej samotności i ta ankieta przykuła naszą uwagę, biorąc pod uwagę, że żyjemy w erze najbardziej połączonej z siecią. Co więcej, 77% pokolenia Millenialsów przyznało, że czuje się samotne ankietowanych, z tego powodu postanowiliśmy zbudować silnik języka naturalnego, nadając mu ludzki obraz i głos.Udostępniono w Interview.ai.

Reżyser podkreślił możliwość tworzenia kopii bliskich, którzy zmarli, choć upierał się, że oprócz skupiania się na tego typu usługach, jego najpopularniejsze chatboty to te dedykowane do interakcji ze sklonowanymi przyjaciółmi.

„Wprowadziliśmy trzy przypadki użycia, pierwszy był przeznaczony dla wirtualnego przyjaciela, dzięki czemu możesz z nim rozmawiać o czymkolwiek chcesz; Drugie dotyczy osób cierpiących na utratę pamięci, ponieważ ojciec mojego partnera cierpi na chorobę Alzheimera; Trzecia była wirtualną asystentką. „Propozycja, która zwyciężyła przeważającą większością głosów, była hipotetyczną propozycją amicus” – powiedział Camacho.

Firma ustaliła, że ​​użytkownicy prowadzą konwersację średnio 15 minut dziennie, ale w tym czasie mogą zmieniać temat nawet siedem razy, dlatego bardzo ważne jest wykorzystanie sztucznej inteligencji, aby interakcja była bardziej naturalna.

Oprócz usługi wirtualnych znajomych Camacho twierdzi, że użytkownicy mogą tworzyć różne wersje siebie. Oferują dwie usługi: interakcję z przyjaznymi kopiami, a także możliwość tworzenia dokładnych kopii użytkowników na podstawie dostarczanych przez nich informacji.

„Przydaje się to do wielu rzeczy, ponieważ możesz rozmawiać ze sobą, ponieważ ma twoją twarz, ma twój głos i mówisz mu, co się z tobą dzieje, co tworzy coś w rodzaju nieskończonej dodatkowej pamięci. Ale jest też możliwe, że chcesz udostępnić tę wersję swoim przyjaciołom, mamie lub bliskim, aby mogli z Tobą rozmawiać, kiedy tylko chcą.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo tego typu autoklonów, dyrektor zauważył, że współpracują one z firmami zajmującymi się cyberbezpieczeństwem, aby przetwarzane i gromadzone informacje były bezpieczne.

Użytkownicy, którzy chcą korzystać z tej usługi AI, mogą rozwijać i szkolić swojego cyfrowego bliźniaka, korzystając z treści w ponad 100 językach. Niezależnie od tego, czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć inne informacje, czy poznać ludzi i nawiązać wartościowe rozmowy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *