Utwórz skrót do menedżera haseł Google

Utwórz skrót do menedżera haseł Google

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele menedżerów haseł, takich jak 1Password lub LastPass, Google ma własnego menedżera haseł dostępnego zarówno w systemie Android, Chrome na iOS, jak i w przeglądarce internetowej.

że to Bezpłatne narzędzie wbudowane w Twoje konto Google Pomagamy w bezpiecznym tworzeniu, przechowywaniu i zarządzaniu danymi uwierzytelniającymi. Jest to dobry wybór dla większości ludzi, ponieważ jest łatwy w użyciu.

Dzięki Menedżerowi haseł Google Twoje hasła są przechowywane w postaci zaszyfrowanej na serwerach firmowych, a do ich ochrony stosuje się szereg środków bezpieczeństwa.

Aby skorzystać z tej funkcji, nie jest konieczne pobieranie żadnej aplikacjiPonieważ jest wbudowany zarówno w Androida, jak i Google Chrome. Oznacza to, że aby uzyskać dostęp do swoich haseł, musisz to zrobić w ustawieniach konta.

Kroki, aby dodać menedżera haseł do ekranu głównego Androida

Kiedy Dostęp bezpośredni Możesz szybko i bezpiecznie uzyskać dostęp do swoich haseł Google na urządzeniu z Androidem. Dzięki temu możesz przenieść dostęp do ekranu głównego lub do określonego folderu.

Są dwa kroki, pierwszy wykonamy w ustawieniach telefonu komórkowego, aby to zrobić, przejdź do sesjaOn wybiera Bezpieczeństwo i prywatnośćpo wejściu Usługi Następnie naciśnij Menedżer haseł.

W prawym górnym rogu kliknij ikonę trzech kropek lub koła zębatego, zależy to od wersji Androida zainstalowanej na Twoim smartfonie. Kliknij Dodaj skrót do ekranu głównegoi w ciągu kilku sekund zostanie utworzony.

Natomiast drugi sposób jest równie prosty, jednak w tym przypadku przeprowadza się go z poziomu przeglądarki Google Chrome na Androidzie lub iOS. Otwórz przeglądarkę na swoim telefonie komórkowym, a następnie naciśnij Ustawienia I określ Menedżer haseł.

Następnie dotknij ikony Ustawienia w prawym górnym rogu i wybierz Dodaj skrót do ekranu głównego. W ten sposób możesz łatwo uzyskać dostęp do wszystkich swoich haseł przechowywanych w Menedżerze haseł Google na urządzeniu z Androidem lub iOS.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *