Apple Mexico: to obecnie najczęściej słuchane podcasty

Apple Mexico: to obecnie najczęściej słuchane podcasty
Oto 10 tytułów, których szukają wszyscy użytkownicy w Apple. (Informacja)

Choć debat na temat pochodzenia podcastów i tego, który z nich był pierwszy w historii, toczy się wiele, nie ma co do tego wątpliwości Pojawienie się w nowym tysiącleciu platform streamingowych takich jak Apple zwiększyło popularność tego formatu.

Jak mówi słowo „Podcast”to produkt audio opisujący serię odcinków, które można odsłuchać w dowolnym momencie. Słowo oficjalnie narodziło się w 2004 rokuKiedy iPod i streaming zostały połączone.

Niezależnie od tego, czy jest to zdrowie, sport, polityka, kultura czy rozrywka, format ten również odzyskał popularność wśród meksykańskiej publiczności, chociaż gatunki nie cieszą się taką samą akceptacją.

1. Historie w języku angielskim z Duolingo

Popraw swój angielski i swoją wiedzę o anglojęzycznym świecie dzięki fascynującym, prawdziwym historiom, opowiedzianym w łatwym do zrozumienia języku angielskim i z hiszpańskim komentarzem, który pomoże Ci w zrozumieniu kontekstu. Najlepszy sposób na naukę języka stworzonego przez Duolingo. Prezentowane przez Dianę Gameros we współpracy z Adonde Media.

2. La Couturisa

Ricardo Pérez i Slobotsky jak zwykle zaczynają rozmawiać, ale teraz to nagrywają. Słuchaj ich w każdą środę, gdy opowiadają o dziwnych wiadomościach, dziwnych faktach, zabawnych anegdotach i błyskawicy w tygodniu.

3. Nocne historie

Zgodnie z tradycją klasyków radiowych, opowiadane są tu historie, opowieści i legendy zamieszkujące ulice Meksyku i Ameryki Łacińskiej. Informacje dotyczące prywatności i rezygnacji znajdują się na stronie acast.comprivacy.

4. Trąbka

Muzyka, sprawy bieżące, styl życia i humor

5. Pokuta

Pokuta: historie, które pozwolą nam głęboko zrozumieć przemoc w Meksyku. Historie, które skłonią nas do kontemplacji zła i niesprawiedliwości w naszym kraju. Historie, które musimy zrozumieć i o których należy rozmawiać, aby im zapobiec i wpisać je na nowo.

6. Naga psychologia | psi mammoliti

Naked Psychology powstaje z idei przybliżenia psychologii wszystkim osobom zainteresowanym tą dziedziną, a przede wszystkim z pasji do wszelkich tematów związanych ze zdrowiem psychicznym.Odcinek po odcinku Marina Mammoletti, psycholog kliniczny, będzie zastanawiać się nad tymi kwestiami, które zajmij ludzi w tych czasach, aby rzucić na to światło i iść z tobą ku dobru.www.psimammoliti.com| Podcast autorstwa psi.mammoliti |

7. Legendy mitologiczne

Podcast komediowy, w którym co tydzień będziemy poznawać historie o seryjnych mordercach, duchach i dziwnych, niesławnych lub fantastycznych wydarzeniach historycznych. (Hiszpański)

8. Inteligentny podcast Iris

EresInteligente, przestrzeń, która nie jest tylko podcastem, to ekscytująca podróż, którą wspólnie odbywamy w kierunku spokoju ducha i samopoznania! Tutaj zagłębiamy się w głąb ludzkiego umysłu, odkrywamy jego tajemnice i poznajemy praktyczne techniki rozwijania pozytywnego, wzmacniającego myślenia. W każdym odcinku wyruszamy w podróż, aby odkryć siebie na nowo. Zagłębiamy się w potężne koncepcje, takie jak sztuka tworzenia przekonań, oraz badamy praktyki uważnego oddychania i medytacji, które w jakiś sposób łączą cię ze sobą.

9. Pojawiają się wątpliwości

Se Galan Dudas narodził się z nieustannej potrzeby kwestionowania wszystkiego, wszystkiego, co nas otacza. Dlaczego wierzymy w to, w co wierzymy? Jakie są alternatywy? Skąd przybyliśmy i dokąd zmierzamy? Jak podejmować świadome decyzje? Współistnienie, aby żyć intensywniej, nie przestając się rozwijać. Mamy wiele wątpliwości, które chcemy Państwu przedstawić. Lety Sahagún i Ashley Frangie stworzyły ten podcast, aby otworzyć przestrzeń, do której zapraszają ekspertów, przyjaciół i osoby, które podziwiają, które wiedzą i nie wiedzą o wszystkim, o czym mamy rozmawiać.

10. Podcast Crack z Oso Trava

Cracks to podcast zawierający wywiady dotyczące biznesu i sposobu myślenia, który nauczy każdego aspirującego do wielkości nawyków i sztuczek, których używają najlepsi w sporcie, biznesie, technologii i mediach, aby osiągnąć sukces. Podcast prowadzi Oso Trava, przedsiębiorca i założyciel InstaFit, który w latach 2010 i 2018 został nazwany Przedsiębiorcą Roku przez magazyn Expansión i znalazł się na liście 30 Obietnic Biznesowych magazynu Forbes w 2019 r. Oso zagłębia się w pilność osoby, która chce aby natychmiast zastosować zdobytą wiedzę w swojej firmie. Swoje życie, tworzenie programu…

*Niektóre opisy mogą być niedostępne, ponieważ platforma ich nie udostępnia.

Poprzez swoje usługi Apple stara się także zdominować wojnę streamingową. (Brooks Kraft/Apple/Materiały informacyjne za pośrednictwem Reuters)

Platformy streamingowe stały się dla nas punktem zwrotnym PodcastyBo dzięki nim użytkownicy mogą cieszyć się tymi produkcjami audio, kiedy chcą i ile chcą.

Podobnie jak jego duży konkurent Spotify, Apple nie pozostaje daleko w tyle i ma swoje zalety Usługa Apple Podcastdzięki któremu stara się zaistnieć w gustach większej liczby użytkowników.

Podcasty zyskały takie znaczenie, że firma otrzymała nagrodę Apple Podcast Award, którą przyznaje „Najlepszy program roku”.

W tym podcaście z 2023 r mądrzejszy ode mnie Od aktorki i komika Julia Louis-Dreyfus Nazwa została nadana wraz z Lemonada Media Najlepszy program roku Po jego spektakularnym sukcesie, któremu zdaniem Apple’a nikt nie jest w stanie dorównać.

Jego początek był ogromny, bo w pierwszy odcinek Gościem była legenda Hollywood Jane FondęRozmawiał z nim o wieku i znaczeniu upływu czasu, podkreślając, że pierwsze dekady życia to „rodzaj dziedzictwa, które pozostawia się po sobie”.

mądrzejszy ode mnie Przyciągnęła liczną publiczność Podcast Appleudało się pozostać programem numer jeden w Stanach Zjednoczonych przez 29 dni z rzędu, czego innym nie udało się osiągnąć.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *