Metafora: ReFantazio ujawnia nowe szczegóły na temat fabuły i rozgrywki

Metafora: ReFantazio ujawnia nowe szczegóły na temat fabuły i rozgrywki

Nowy adres IP Atlus ujawnia nowe szczegóły i można go teraz dodać do swojej listy życzeń w sklepach cyfrowych PlayStation i Xbox.

Tęsknota za osoba 6 Wciąż wisi w powietrzu, zwłaszcza po cieszeniu się Personą 5 na wszystkich platformach, ponownym przeżywaniu historii Persona 3 z jej remake'iem lub ponownym przeżywaniu przygód z Persona 3 Portable i Persona 4 Golden na obecnych systemach.

Aha, nie możemy zapomnieć o najnowszej ofercie Persona 5, zwanej Persona 5 Tactica, która została wydana w listopadzie ubiegłego roku. naturalnie, Seria JRPG firmy Atlus przeżywa swój najlepszy moment.

Fani Shin Megami Tensei również mogą być podekscytowani, ponieważ ogłoszono DLC do Shin Megami Tensei V (Vengeance), a także remake i jego pojawienie się na większej liczbie platform.

Atlus planuje dodać trzecie IP do swojego portfolio franczyzowego i nic z tego Metafora: rifantasio. Ta nowa gra RPG ukaże się w tym roku na PlayStation, Xbox i PC.

To nowość od twórców najnowszej gry Persona, która będzie opierać się na bardzo podobnym schemacie rozgrywki. Oczywiście na ten moment nie ma daty premiery na rok 2024.

Dobrą rzeczą jest ta metafora: ReFantazio Ma już oficjalny wpis w sklepach cyfrowych Jak Sklep PS I Sklep Microsoft (Xbox)z jego konsekwencjami.

Szczegóły nowej pożyczki: ReFantazio

Po pierwsze: Teraz można dodać nową grę Atlus do swoich list życzeń W PS Store i Microsoft Store, co jest doskonałą wiadomością.

Jak wspomniał Gimatsu, Gra ma już oficjalny skład w kilku regionach świataw tym różne kraje Azji.

Atlus ujawnił także nowe szczegóły dotyczące Metaphor: ReFantazio, porównując jego mechanikę z tymi, które widzieliśmy już w Persona 3, Persona 4 czy Persona 5.

Ta gra RPG rozgrywa się w Królestwie Euchronii, gdzie odbywa się turniej mający na celu wybór nowego króla po śmierci poprzedniego króla.

Nasza bohaterka, Elda, dołączy do różnych postaci (w tym do wróżki Gallica), aby wziąć udział w tym turnieju, a W ten sposób powstaje jako nowy król Euchronii.

Gry 2024

Na poziomie rozgrywki metafora: ReFantazio flirtuje Idea skończonego czasu, upływ dni i cykl dnia i nocy. W ciągu dnia możemy wzmacniać więzi, wykonywać drobne zadania poboczne i bawić się tak, jakby to była symulacja życia.

Gdy zapadnie noc, czeka nas walka z wrogami, eksploracja lochów i awansowanie do głównego wątku fabularnego. Daj spokój, będzie jakąś postacią fantasy.

Metafora: ReFantazio to obiecujący nowy adres IP firm Atlus i Sega, który pojawi się na PS5, PS4, Xbox Series Następna jesień. Nie ogłoszono na Nintendo Switch, ale może pojawić się na nowej konsoli Nintendo w 2025 roku wraz z Persona 3 Reload.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *