Argentyna zremisowała z Polską, aby zakończyć tournée po Hiszpanii

Argentyna zremisowała z Polską, aby zakończyć tournée po Hiszpanii

Argentyna Zbudowany przeciwko Polska 2-2 w drugim meczu towarzyskim Data FIFA. Grupa Niemiecki Portanova Po przegranej kilka dni temu z Kanadą zostawił dobry wizerunek w trudnym teście przeciwko drużynie europejskiej.

Albiceleste kontrolowali pierwszą połowę przeciwko Polakom, którzy nie byli w stanie stworzyć większego zagrożenia i próbowali tylko pustych podań do prowadzącej napastniczki Evy Bajor, która pracowała dla Wolfsburga.

W piętnastu minutach gry Estefania Panini przedarła się szybkim atakiem z lewego sektora i po dośrodkowaniu pokonał bramkarza Carolina Clapis i otworzył wynik meczu.

Nie minęło dużo czasu, zanim pojawił się drugi gol. Cztery minuty później, ponownie nacierając lewą stroną, Erika Lonigro oddała wysoki, pod kątem strzał, aby zwiększyć przewagę. Argentyna wiedziała, jak opanować walkę w pierwszej połowie, która trwała osiem minut, z powodu kontuzji Kamila Wróbla w ostrym sporze o piłkę.

Na początku drugiej połowy podopieczni Portanowej cofnęli się i zrezygnowali z kontroli nad piłką, a Polacy wiedzieli, jak to wykorzystać. W 54. minucie Martyna Wiankowska trafiła prawym słupkiem po dośrodkowaniu Solany Perery z rezerwowej Yaniny Correi.

Strona europejska była bardziej agresywna przy piłce i ostrzegana pewnymi wysiłkami stałych fragmentów. Wyrównanie przyszło z rzutu rożnego pod koniec meczu, w którym Wieńkowska po raz kolejny była nauczycielką, wystawiając solidne figury na mecz.

Zdjęcie: AFA

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *