Zarządzający parkami mogą teraz podróżować nad Morze Śródziemne wraz z obsadą kultowych postaci w zupełnie nowej kampanii inspirowanej hitem Universal Pictures i Amblin Entertainment, jurajski świat Panowanie Dzięki za telefon Ekspansja Malty.
Treści, w których witamy cztery nowe i ekscytujące gatunki w naszych obiektach. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun:
To właśnie ma do zaoferowania dodatek Jurassic World Evolution 2: Dominion Malta
W kampanii, w której występuje gwiazdorska obsada, w tym Kayla Watts (głos DeWanda Wise), Soyona Santos (głos Dichen Lachman), Barry Sembène (głos Omar Sy) i Lewis Dodgson (głos Campbell Scott), Musimy zdobyć zaufanie władz i podziemia, instalując parki rozrywki na trzech wyspach, z których jedna ma naturalną lagunę jak nigdy dotąd.
Oprócz niesamowitej nowej kampanii będziemy mogli uwolnić naszą kreatywność dzięki nowym budynkom inspirowanym filmami, a teraz będziemy mogli wprowadzić do parków cztery nowe i urzekające prehistoryczne gatunki. Przerażający Atrociraptor, mięsożerny Oviraptor, Moros Intrepidus i pierzasty Lystrosaurus.
Zawartość do pobrania jest udostępniana wraz z plikiem Bezpłatna aktualizacja Wprowadzamy nowe funkcje i ulepszenia, zachowania związane z atakowaniem i żerowaniem mniejszych gatunków, pięć poziomów kampanii DFW dostępnych teraz jako mapy trybu wyzwania, aktualizacje dotyczące jakości życia i wiele więcej.
Aby poznać wszystkie szczegóły rozszerzenia i bezpłatnej aktualizacji, odwiedź oficjalną stronę gry pod adresem JurassicWorldEvolution2.com
Jurassic World Evolution 2: Dodatek Dominium Malty Jest już w sprzedaży na PC przez Steam, Epic Games Store, GeForce Now, PlayStation 5, Xbox Series X | S, PlayStation 4 i Xbox One za 19,99 euro. Możemy również cieszyć się podstawową grą wraz z dwoma dodatkami inspirowanymi filmem z pakietem Jurassic World Evolution 2: Dominion, również dostępnym za 79,99 €.
„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji.”