Zespół naukowców pod przewodnictwem Chrześcijański WilkZ Australijskiego Uniwersytetu Narodowego opublikował w czasopiśmie Nature Astronomy analizę wykazującą, że… Kwazar J0529-4351. the Kwazary Są to ciała niebieskie o małej średnicy i bardzo jasne, emitujące duże ilości promieniowania i są najdalszymi gwiazdami we wszechświecie.
W badaniach kwazarów analizowane są duże obszary nieba. Później do odróżnienia kwazarów od gwiazd i innych ciał niebieskich wykorzystuje się modele, zwykle oparte na uczeniu maszynowym. Wszystkie galaktyki mają w swoim centrum supermasywną czarną dziurę, która gromadzi całą otaczającą materię.
Kiedy to się stanie, Uwalniane są duże ilości energii w postaci światła widzialnego i częstotliwości radiowych, powodując powstawanie kwazarów.. Naukowcy odkryli najjaśniejszy i najjaśniejszy kwazar Czarna dziura, którą zawiera, jest tak żarłoczna, że jej masa zwiększa się o równowartość jednego słońca dzienniezostać Czarna dziura Najszybciej rośnie jak dotąd.
Christian Wolff, astronom odpowiedzialny za badania i główny autor badania, zauważył: „„Przy masie równej 17 miliardom słońc zjada nieco ponad jedno słońce dziennie”.„Ale to też”„Najjaśniejszy obiekt w znanym wszechświecie”.
„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji.”