48-letni Al-Jarrah pisze nekrolog przed śmiercią

48-letni Al-Jarrah pisze nekrolog przed śmiercią

Lekarz z Ohio, który zmarł w zeszłym tygodniu, napisał swój własny nienormalny nekrolog, mówiąc, że spotkał „nieoczekiwane, ale cudowne” zakończenie swojego szalonego i szalonego życia w wieku 48 lat.

Nie było jasne, jak dr Thomas Lee Flanigan zmarł 27 kwietnia, ale klaun nazwał siebie „rudym bogiem chirurgii i sztuczek” i powiedział, że zakończył swoją zmianę jako „amerykański wulgarny” nekrologu.

„Tak, dołączyłem do księżnej Diany, Johna Belushiego i Steve’a Irwina, łowcy krokodyli, odchodząc, gdy byłem jeszcze na szczycie swojej gry jako superbohater, który wygląda prawie zbyt dobrze, aby był prawdziwy” – napisał w nekrologu opublikowane na Legacy.com.

Weteran wojskowy, żonaty i ojciec trójki dzieci, powiedział, że początkowo poślubił swoją żonę Amy z powodu żartów jej męża i spłodził troje dzieci z żartów taty.

Thomas Flanigan
Nie jest jasne, jak zmarł dr Thomas Lee Flanigan 27 kwietnia.
Serwis społecznościowy Facebook

Powiedział: „To nie zawiodło”. – Mam na myśli żarty, ale Amy i dzieci też były dobre.

Nekrolog wspomina niektóre doświadczenia życiowe Flanigana, które obejmują „wulkany na Hawajach, egipskie piramidy, a nawet pojawienie się frytkownic”.

W nekrologu napisano, że osiągnął stopień pułkownika, uratował życie jako lekarz i wykonał zadowalające operacje plastyczne i rekonstrukcyjne.

Jego prawdziwym dziedzictwem są dowcipy o tacie, noworoczne wiadomości i memy na Facebooku.

„Czym byłbyś na tym świecie, gdyby nie latarnią światła świecącą na tych, którzy nie potrafili przeskanować internetu w poszukiwaniu swoich przezabawnych komedii?” Powiedział.

„Myślę, że próbuję powiedzieć, że nie ma za co i jesteś mi winien dużo czasu.”

Dalej mówi, że po rekrutacji do nowej jednostki jechał w cudownym zachodzie słońca.

Thomas Flanigan
Thomas Flanigan powiedział, że zakończył swój czas „jako wielki amerykański frazes” w nekrologu.
Serwis społecznościowy Facebook

„Biorąc pod uwagę kosmiczną nieznaną naturę mojej następnej misji, będzie to nasz ostatni kontakt. Zniszczy się sam w ciągu pięciu minut” – powiedział nekrolog.

Powiedział, że jego miejsce pobytu jest teraz ściśle tajne, ale nawiązał nowe przyjaźnie z imionami Elvis i Kenny.

Nekrolog brzmiał: „Tom’s Church jest zamknięty dla biznesu, ale proszę, oddawajcie mi cześć, zapalajcie świece i wysyłajcie pieniądze”. „Znasz ofertę.”

Jego przebudzenie zaplanowano na czwartek w Toledo, a w piątek odbędzie się specjalne święto rodzinne.

Niektórzy pacjenci i przyjaciele wzywali lekarza do wspomnień w Internecie. Jeden z pacjentów stwierdził, że Flanigan jest podobny do Supermana.

Powiedziała: „Nikt nie chce słyszeć, że ich superbohater nie żyje, ale modlę się do Boga, aby wiedział, jaki był niesamowity dla wielu, zwłaszcza dla mnie”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *