Lokalne szpitale przygotowują się na całkowite zaćmienie słońca

Lokalne szpitale przygotowują się na całkowite zaćmienie słońca

Lokalne szpitale przygotowują się na całkowite zaćmienie słońca w Rochester

ROCHESTER, N.Y. — Całkowite zaćmienie słońca w Rochester to wydarzenie organizowane raz w życiu i z tego powodu nie ma przewodnika, jak zapewnić każdemu możliwie najbezpieczniejsze przeżycie. Dlatego nasze lokalne szpitale przygotowywały się na zaćmienie słońca przez większą część roku.

Szpitale i służby ratunkowe planują napływ do naszego regionu do 500 000 dodatkowych osób.

„Chcemy mieć pewność, że jesteśmy przygotowani na poradzenie sobie z każdym wzrostem lub potencjalnym wzrostem wolumenu i, co ciekawe, nasze doświadczenie z PGA pokazało, że nie mieliśmy aż tak dużego wzrostu wolumenów, ale wolimy, aby był on zbyt duży. przygotowany” – mówi David Chaffetz, menadżer zespołu. Gotowość na wypadek sytuacji kryzysowych szpitala Strong Memorial:

Największym problemem związanym z dniem zaćmienia jest ruch uliczny. W przypadku dotacji pracownicy służby zdrowia mogą nie być w stanie dotrzeć do pracy, a pacjenci wymagający pomocy w nagłych przypadkach mogą być opóźnieni.

„Przy takim natężeniu ruchu, jaki panowałby na Thruway, 490, 590… jeśli wypadek zdarzy się na jednej z tych głównych dróg, ruch zostanie przekierowany do miejsc, które nie są łatwo dostępne” – mówi Robert Johnson , starszy dyrektor ds. gotowości na wypadek sytuacji kryzysowych w Regional Health Rochester: „Ten przepływ ruchu”.

Obydwa systemy będą przeprowadzać normalne codzienne wyładowania na początku dnia zaćmienia, mając nadzieję na uniknięcie dodatkowego ruchu na drodze w momencie całkowitego zaćmienia. Na tym obszarze utworzono także kilka stref lądowania dla helikopterów, z których można skorzystać w sytuacjach krytycznych, jeśli ruch utrudnia regularne przesiadki karetek.

Jeśli sygnał komórkowy staje się problemem, szpitale skoordynowały specjalne kanały i radia, aby móc komunikować się ze służbami ratowniczymi. Zwracają szczególną uwagę na to, gdzie będą zlokalizowane największe klastry w okolicy – ​​miejsca takie jak Innovative Field, RMSC, Regional Market i SUNY Brockport.

„Wiemy, że nasz silny oddział ratunkowy w Brockport prawdopodobnie odnotuje wzrost liczby pracowników. Dlatego zatrudniamy tam pracowników i to samo tutaj, w Strong. W rzeczywistości jedną z rzeczy, które robimy, jest stawiamy wielu dostawców w stan gotowości – dodatkowe osoby są w gotowości, więc jeśli będziemy musieli wezwać dodatkowy personel, jesteśmy gotowi to zrobić, mówi.

Wszyscy powinniśmy się zastosować do rad udzielonych pracownikom służby zdrowia, którzy muszą osobiście pracować w dniu zaćmienia.

„Pomyśl o tym jak o wydarzeniu zimowym, burzy śnieżnej lub czymkolwiek innym” – mówi Johnson. „Upewnijcie się, bo jeśli utkną w korku, upewnijcie się, że mają najpotrzebniejsze rzeczy. Upewnijcie się, że mają leki, może jedzenie, rozrywkę, książkę lub coś innego”.

Żaden z głównych systemów opieki zdrowotnej nie poprosił dostawców, aby nie planowali rutynowych wizyt na popołudnie w dniu zaćmienia, ale ponieważ w większości regionu nie ma ferii wiosennych, liczba wizyt jest prawdopodobnie już nieco niższa niż w normalne dni.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *