Adam Pretty zajął pierwsze miejsce w kategorii Sport

australijski Adam Priti Zajęło pierwsze miejsce w Zdjęcia World Press W najlepszej kategorii fotografii Sport indywidualny.

Zwycięskie zdjęcie zatytułowane Stos dzienników Boulder Z obsesją na punkcie momentu, w którym człowiek wspina się na stos pni drzew, które definiują ducha ludzkiego do przetrwania, rywalizacji i dominacji poza granicami w środku roku, w którym rozprzestrzeniła się pandemia Covid-19.

Druga nagroda przypadła Irlandczykowi Stephen McCarthy Pokazuje mężczyznę Mayo ćwiczącego w pokoju w swoim domu, zanim nie można było wyjść z powodu samej epidemii.

Polskie Tomas Markovsky Trzecie miejsce zajął film „Wypadek rowerzysty w trasie po Polsce”, w którym sfilmowano straszny wypadek z udziałem wielu rowerzystów.

W kategorii Sport, historie Nagrody poszły do Chris Donovan Z Kanady do „Ci, którzy zostaną, będą bohaterami”; Drugie miejsce Szwed Henrik Hanson W przypadku „ścian mostu”; I dostała trzecią nagrodę Fereshteh Eslahi Z Iranu na „Myśli o lotnictwie”.

Możesz być także zainteresowany: TOKIO 2020: Odwołanie Igrzysk Olimpijskich jest nadal możliwe i potwierdzają to z Japonii

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *