Czas i miejsce oglądania na żywo meczu Europy U21

Czas i miejsce oglądania na żywo meczu Europy U21


Europa U21Mecz Hiszpanii – Polski do lat 21 w Mistrzostwach Europy do lat 21 rozgrywany we Włoszech i San Marino odbędzie się w sobotę 22 czerwca o godzinie 21:00 w Quattro. Można także śledzić na żywo poprzez OKDIARIO


the Reprezentacja Hiszpanii do lat 21 Odtwarza wcześniej wszystko albo nic Polska Ten Sobota, 22 czerwca Na stadionie Renato Dallara od godz 21:00., Spotkanie będzie miało charakter otwarty cztery. Reprezentacja Hiszpanii wyczerpuje swoje możliwości w tej kwestii Europa U21 Który odbył się pomiędzy Włochami a San Marino w bardzo trudnym meczu grupa A Gdzie Polacy zaskoczyli Włochy i Belgię i prowadzą w rankingach.

the Hiszpania U21 Do Luisa de la Fuente Po porażce z Włochami nie wszystko zaczęło się najlepiej. Włoscy gospodarze pokonali La Rugettę 3-1z którego wcześniej trzeba było korzystać ostrożnie Belgia Aby przetrwać ten ostatni dzień fazy grupowej. Hiszpanie obalili czerwone Diabły Dzięki wspaniałemu golowi Pablo Fornalsa, który utrzymał Hope przy życiu (2-1).

Polska Już na początku turnieju okazał się trudnym przeciwnikiem, więc Hiszpania Jeśli chce dostać się do następnego etapu, będzie musiał dać z siebie wszystko Igrzyska OlimpijskieTo jest główny cel przyświecający zdobyciu tytułu Mistrza Europy. Zwycięstwo nad Polakami mogłoby zrównać punkty w pierwszej grupie, pozostawiając trzem zespołom: Polsce, Hiszpanii i Włochom – jeśli pokonają Belgię – z sześcioma punktami. W tym przypadku jest to kluczowe Przeciętny cel Rok dla każdego z nich, więc zwycięstwo miażdżącym zwycięstwem byłoby bardzo ważne. Rozstawione są dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz dwie najlepsze drużyny z trzecich grup.

Nie przewiduje się znaczących różnic nawet w harmonogramie Luisa de la Fuente Ani tego, co sugeruje Polska Jak dotąd zdziałał cuda w meczach z Belgią i Włochami. Przeciwko Włochom Polacy wytrzymali oblężenie gospodarzy, zatem należy się spodziewać, że ten sam plan zostanie utrzymany przeciwko reprezentacji narodowej, stawiając opór i uciekając do kontrataków. W Okdiario O wszystkim, co wydarzy się przed i w trakcie tego kluczowego dla interesów Hiszpanii spotkania, będziemy Państwa na bieżąco informować poprzez transmisję na żywo.


You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *