Alberto i Merkel omawiają zakończenie umowy między Mercosurem a Unią Europejską – wiadomości gospodarcze, finansowe i biznesowe

Alberto Fernandez Dostałem się w tę środę, aby zapewnić wsparcie niemieckiej kanclerz Angela Merkel Na wniosek złożony przez Argentynę przed Pars Club Osiągnąć „most czasowy”, który pozwala niektórym odroczyć spłatę Termin zapadalności 2400 milionów dolarów amerykańskich przypada na 31 maja, Oraz roszczenie, które ma na celu zmianę międzynarodowej struktury finansowej, a zwłaszcza wcześniej stosowanych zasad Międzynarodowy Fundusz Walutowy (Międzynarodowy Fundusz Walutowy), który stara się przekonać ich do programu rozbudowanych obiektów o zwrot 44,5 mln dolarów uzyskanych w poprzedniej administracji.

Prezydent i kanclerz krzyżacki rozmawiali jednak także o prof Kwestia wisząca w agendzie gospodarczej Między dwoma krajami, jak ma to miejsce w przypadku umowy o partnerstwie strategicznym między dwoma krajami Mercosur I Unin Europea (Unia Europejska), ogłoszone w połowie 2018 roku przez byłego prezydenta Mauricio Macriego, ale przeszkadzał mu opór, jaki napotyka na starym kontynencie.

Kontrakty Tal Como historykRząd podjął decyzję o wprowadzeniu zmian do umowy handlowej wynegocjowanej przez poprzednią administrację, aby uratować wspólny rynek, który próbuje zbudować z wraku zarządzanego przez siebie statku w obliczu jego zwodowania we Francji, Irlandii, Polsce i Holandii, gdzie sektor rolniczy i naukowcy zajmujący się środowiskiem widzą, że Argentyna, Brazylia, Paragwaj i Urugwaj są producentami żywności stosującymi niesprawiedliwe praktyki, uczciwe i niezgodne z ich normami sanitarnymi i fitosanitarnymi.

Fernandez, niechętny do kampanii na rzecz tej umowy, teraz ją utrzymuje i utrzymuje ją przed Merkel „Umowa nie może zostać zawieszona”. Że w razie potrzeby „Postępuj w dowolnym tempie w tematach, które mają zostać opracowane”. Stanowisko to zderza się także w samym rządzie, między tymi, którzy domagają się „częściowej” aprobaty, podczas gdy inni nalegają na urzeczywistnienie umowy – z jej komponentem gospodarczym, handlowym, politycznym i kooperacyjnym – w zamkniętej księdze.

Łamanie długów na oczach wszystkich: odpowiedź rządu na K.

Do europejskiego oporu w kwestii środowiska naturalnego, Argentyna i Brazylia – główne sprzeciwiły się zaprzeczaniu zmianom klimatycznym Sąsiad Bolsonaro– Postawili na stole, przygotowując plik Rozszerzenie środowiskowe Aby uspokoić morale w Europie.

Podczas swojej niedawnej podróży po Starym Kontynencie Fernandez poważnie myślał o zatrzymaniu się w swojej podróży do Brukseli, politycznej stolicy Unii, z premierem Portugalii, Antonio Costa, Obecny tymczasowy przewodniczący Rady Unii Europejskiej, aby wyrazić polityczną wolę otwarcia umowy.

Traktat gospodarczy, polityczny i spółdzielczy zobowiązuje do promowania rynku 800 milionów konsumentów na preferencyjnych warunkach handlowych dzięki bezpośrednio obniżonym lub anulowanym cenom. Według badań ekonomicznych porozumienie w Argentynie będzie miało negatywny wpływ na branżę i będzie leżeć w interesie wsi.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *