Alianza Lima – Henry Quinteros o Mauricio Larrerze: „On musi wygrać”

Alianza Lima – Henry Quinteros o Mauricio Larrerze: „On musi wygrać”

Henryka Quinterosa Jest jednym z najbardziej inteligentnych piłkarzy w historii Sojusz Limy w ciągu ostatnich dwóch dekad. Spacerując z piłką nożną po Lechu Poznań w Polsce, Pato przypomniał obecną sytuację swojej kochanej drużyny, która dziś zajmuje piąte miejsce w Mistrzostwach Clausury.

W rozmowie z Program Tanke Como Cancha PTRI Henryka Quinterosa Zwróć uwagę, że tak ma być DT Mauricio Larera zmiana twarzy Sojusz po odlocie Guillermo Salasaco uczyniło drużynę La Victorii dwukrotnym mistrzem kraju.

Jeśli chodzi o styl gry, który Larriera narzuciłby kameralnej drużynie, stwierdził, że „teraz się zmienił. Wchodzi bardziej w grę, tego właśnie wymagali od„ Chicho ”, ponieważ jeśli jest typowym Urugwajczykiem, który mija linie , myślę, że to ten sam styl gry, co „Chicho”; ale jeśli wszedł w grę bardziej, bardziej szczegółowo, może to jest to Sojusz Szukałem tego, o co prosili fani, i (Jose) Beleny, która wyszła, aby przemówić.

Quinteros Stresuj się Sojusz Limy Ma zespół, który potrafi pokazać bardziej elegancką grę, co jest jednym z najbardziej krytykowanych punktów jej obecnej kampanii.

„Zobaczmy. Ma graczy, ma ich. Ma graczy z dobrym zarządzaniem i dobrą bazą. Teraz (Andres) Andrade nie będzie w pobliżu, zobaczmy, czy Cueva zostanie, ponieważ wygasa kontrakt, ale z czym? De Andrade na pewno zostanie – zaznaczył.

Subskrybuj nasz kanał RPP Sports na YouTube Ciesz się treściami sportowymi w Peru i na świecie


Lariera „Musisz wygrać”

Henryka Quinterosaktóry zdobył trzy tytuły krajowe z Sojusz Limyzacieniony Jezus Castillo I Jairo Concha. „Jeśli wyjaśni więcej, myślę, że ma do tego graczy. Ma Castillo w środku pola, który odważy się strzelić gola, ale też gra. Concha, kiedy grał z przodu…”, potwierdził. .

Ponadto wskazał, że Larera Znajdź niebiesko-białą drużynę, która wciąż ma szansę wygrać Clausurę: ma 12 punktów i traci pięć jednostek do lidera, Uniwersytet Sportowy.

„Mam nadzieję, że pójdzie mu dobrze. Znaleźć grupę, ponieważ temat grupy nie jest właściwy, ale wciąż ją znajduje, pięć punktów za liderem, w skumulowanej grupie znajduje ją z dwoma punktami. Odkrywa to „, powiedział Pato, który tworzył sztab trenerski Alianzy Lima. Kiedy Chicho Salas prowadził małe drużyny, to nie tak, że uważał to za złe.

„Powinien wygrać” – podsumował Quinteros. „Chicho” zostawił go na szczycie stawki. Nadal musi stawić czoła Melgarowi, który jest na górze.

nasze pliki

Machu Picchu: Test DNA ujawnia pochodzenie jego mieszkańców

Machu Picchu było nie tylko domem rodziny królewskiej Inków i elity społecznej. Są też robotnicy i służący, którzy żyli i zmarli, którzy według analizy DNA przybyli do miasta z całego imperium, a nawet z Amazonek, jak szczegółowo opisano w badaniu opublikowanym przez Journal w środę (07.26.2023). Postęp nauki.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *