Andy Ruiz już wskazał, kto chce, aby był kolejnym pretendentem

boks

Po ciężko wywalczonej jednogłośnie decyzji o pokonaniu Chrisa Areoli, Andy Ruiz dał do zrozumienia, że ​​zawodnik, którego chciałby być jego kolejnym przeciwnikiem.

Andy Ruiz już wskazał, kto chce, aby był kolejnym pretendentem

boks

Andy Ruiz już wskazał, kto chce, aby był kolejnym pretendentem

Andy Ruiz W tę sobotę wrócił na ring z Trudne zwycięstwo nad Chrisem Areolą, Który wysłał go do komisji w drugiej turze, ale przed nim, ostatecznie narzucił jednomyślną decyzję na kartach wyników sędziów. Victoria, tak. Ale to nie występ przekonał fanów, jak dużą poprawę może przynieść ta nowa wersja jej występu

„Utrzymał mnie w czystości w drugiej rundzie. Stałem się pewny siebie i nieco obniżyłem ostrożność. Wziąłem do niego kapelusz, zawsze był na szczycie. Zmieniłem strategię, skupiłem się i zacząłem skupiać się na kontrataku i ataku. Jego ciało … Kiedy upadniesz, po prostu musisz wrócić na Szczyt… To jest dokładnie to, co zrobiłem… Upadłem, ale wstałem i odniosłem zwycięstwo., El Rocky Mexicano nadal grał na ringu.

I podczas gdy podczas jego występu w Dignity Health Sports Park w Carson w Kalifornii zaczęły pojawiać się gwizdy, dodał: „Muszę tylko wrócić do pracy. Wiele się nauczyłem o tym, jak używać różnych grup podczas treningu do tej walki, ale szeroki wzrost był widoczny wewnątrz ringu”..

Osiągać Trzydzieste czwarte zwycięstwo w zawodzie, Który również składa się z dwóch porażek, Andy Ruiz zaatakował, który chciał być jego kolejnym rywalem Nie wykluczył negocjacji rewanżu z Areolą. Bitwa przeciwko Louis Ortiz To będzie interesujące. Muszę wrócić do treningu, żeby lepiej czuć się na ringu. W rzeczywistości cieszę się, że rozegrałem wszystkie 12 rund ”., Powiedział.

Warto zauważyć, że możliwość walki między Andym Ruizem i King Kongiem w krótkim okresie jest całkiem możliwa, biorąc pod uwagę, że Ortiz należy również do serii wagi ciężkiej Premier Boxing Champions. Pojawiają się również inne polskie opcje Adam Konaki Chociaż jest to trudne do osiągnięcia w krótkim okresie, Deontay Wilder Way Dillian White.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *