Apple chce zrewolucjonizować dźwięk w przyszłych AirPodsach

Apple chce zrewolucjonizować dźwięk w przyszłych AirPodsach

Nie ma wątpliwości, że niektóre AirPods istnieją manzana Synonim jakości dźwięku, ale uzasadniają tę zaawansowaną technologię nie tylko swoją ceną, ale także jakością, którą ceni marka.

A jeśli tak myślisz AirPodsy Nie można tego ulepszyć bardziej niż to, z czego obecnie korzystamy, Apple myśli o poprawie tej jakości dźwięku, zapewniając im idealne dynamiczne środowisko.

Niedawny patent firmy Apple w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych o nazwie „Pomiar wirtualnego środowiska odsłuchowego” został potwierdzony, zgodnie z strona główna IT.

Ten patent ma na celu poprawę wrażeń słuchowych w słuchawkach AirPods poprzez dynamiczne dostosowywanie akustyki tych słuchawek, a wszystko to w oparciu o różne środowiska.

W tym celu zamierzają wykorzystać tę technologię w scenariuszach, w których użytkownicy mogą słuchać treści audio lub wideo w różnych środowiskach, takich jak między innymi w samochodzie, klasie, w pracy lub w pociągu.

Wciągający dźwięk z niesamowitym poczuciem przestrzeni i głębi

W ten sposób firma Cupertino chce osiągnąć lepsze obuuszne przetwarzanie dźwięku za pomocą technologii sygnału cyfrowego z mikrofonami i funkcjami dźwięku przestrzennego, aby symulować realistyczne pejzaże dźwiękowe w uszach słuchacza.

Po przeniesieniu do nowych słuchawek AirPods lub innego urządzenia, użytkownik będzie mógł cieszyć się wciągającym dźwiękiem z doskonałym wyczuciem przestrzeni i głębi.

To po prostu patent, ale złożenie go przynajmniej informuje, że ci z Cupertino pracują nad stworzeniem przyszłych AirPods o znacznie lepszej jakości dźwięku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *