Apple przedstawia Business Essentials, usługę subskrypcyjną z usługami dla małych i średnich firm

Jabłko Zapowiedź premiery, obecnie w fazie testów i tylko dla USA, dla Apple Business Essentials, a Usługa abonamentowa dla małych i średnich firm zatrudniających do 500 pracowników ten który Łączy zarządzanie urządzeniami, przechowywanie i wsparcie. W tej chwili nie wiadomo, w jakich krajach będzie on dostępny, gdy nadejdzie jego ostateczna wersja, która pojawi się wiosną 2022 roku.

Usługa będzie miała kilka planów, zaprojektowanych w celu ułatwienia zarządzania urządzeniami i pamięcią masową online dla małych firm, które nie mają wystarczającej liczby pracowników lub czasu, aby móc zarządzać operacjami IT, z zadaniami takimi jak dostosowanie konfiguracji sprzętu, początkowa konfiguracja nowego pracownika sprzęt i systemy, replikacja Kopie zapasowe, poprawki, wsparcie lub aktualizacje.

Apple Business Essentials umożliwi małym firmom konfigurowanie opcji dla osób, grup użytkowników i urządzeń, wszystko w oparciu o stanowiska i role. Na przykład skonfiguruj urządzenia dla czterech lub pięciu członków grupy marketingowej w jeden sposób i z określonymi aplikacjami i uprawnieniami; I z różnymi uprawnieniami, aplikacjami i ustawieniami, na przykład członkami zespołu sprzedaży.

Pakiet Apple Business Essentials kosztuje 2,99 USD miesięcznie na użytkownika i obejmuje usługę dla jednego urządzenia oraz 50 GB pamięci w chmurze. Za 6,99 USD miesięcznie na użytkownika usługa oferuje do 3 urządzeń i 200 GB miejsca. Ale jeśli potrzebujesz więcej miejsca w chmurze, za 12,99 USD miesięcznie i użytkowników oraz trzy urządzenia, usługa oferuje 2 TB pamięci.

Wśród urządzeń objętych Apple Business Essentials są iPhone, iPad i Mac. oprócz , Od wiosny 2022 Będzie również dostępny AppleCare + for Business EssentialsCena będzie znana, gdy będzie dostępna. Dzięki niemu abonenci co najmniej jednego z Twoich planów będą mieli całodobowy dostęp do pomocy technicznej, szkoleń związanych z technologią i do dwóch napraw urządzeń rocznie.

Naprawami można zarządzać za pośrednictwem sieci oficjalnych techników Apple w ciągu 4 godzin, ale można również zarządzać za pośrednictwem usługi sprzedaży wysyłkowej i techników Apple Store. Apple Business Essentials obejmuje również usługi przechowywania i tworzenia kopii zapasowych w formacie iCloud. Z drugiej strony małe i średnie firmy, które subskrybują tę usługę, będą mogły połączyć użytkowników i urządzenia, dla których zamówiłeś usługę, w jednym rachunku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *