Apple Watch Series 10 zmierzy wysokie ciśnienie krwi i bezdech senny

Apple Watch Series 10 zmierzy wysokie ciśnienie krwi i bezdech senny

Następny Seria zegarków Apple 10 Będzie to jeden z największych skoków w tym zakresie od czasu jego premiery. Po roku niewielkiej poprawy w Serii 9, zawodnicy z Cupertino będą chcieli po raz kolejny zaskoczyć.

Aby to zrobić, będą mieli różne aktywa. Po pierwsze, projekt zostanie zmieniony, aby w bardziej przejrzysty sposób odzwierciedlał ten skok pokoleniowy. Drugie dotyczy Działu Oprogramowania i Czujników, gdzie w przyszłym roku a Urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi i detektor zaburzeń snuJak wyjaśnił słynny Mark Gorman w swoim cotygodniowym liście do Bloomberga.

Apple Watch i ciśnienie krwi, długo oczekiwany duet

Od lat czytamy pogłoski o kalifornijskiej firmie technologicznej działającej w tej dziedzinie. Ale, Wiele problemów w integracji urządzenia do pomiaru ciśnienia krwi Na istniejącym urządzeniu, takim jak Apple Watch, doprowadziło to do kilku opóźnień, które nadal trwają.

Wszystko jednak na to wskazuje Rok 2024 będzie rokiem, w którym firma wdroży tę funkcję. Dzięki niemu zegarek będzie mógł ostrzegać użytkowników o możliwych przypadkach nadciśnienia i sugerować dalsze badania u specjalisty.

Podobnie zegarek będzie miał taką możliwość Wykrywanie bezdechu sennego. Być może oznacza to istotne usprawnienia również w części dotyczącej autonomii, dzięki czemu nie trzeba korzystać z ładowarki w nocy – co mogłoby uniemożliwić korzystanie z nowej funkcji.

Funkcje, które po raz kolejny podkreślają ważne skupienie się na zdrowiu tego urządzenia. Apple jest dumny z tego, że jest jedną z firm radzących sobie najlepiej w swojej branży, dlatego chce nadal wywierać wpływ dzięki narzędziom, których nie oferuje konkurencja.

Rok, w którym możesz zabłysnąć dzięki Apple Watch

Jak wskazuje Gorman, sama nowa funkcja dotycząca zdrowia może być dla wielu użytkowników świetną zachętą do aktualizacji. Udowodniono to w przeszłości, a oddzielne monitory nadciśnienia i bezdechu sennego w Apple Watch Series 10 wydają się być wystarczającym powodem, aby przekonać wielu do tego skoku.

Wszystko to zostanie jeszcze bardziej zwiększone dzięki nowemu projektowi. Wiadomo już, że to także czynnik mający ogromne znaczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowej stacji, czy też nie. Dlatego w interesie Apple’a byłoby, aby nowy zegarek stał się bestsellerem.

Otrzymuj nasz newsletter każdego ranka. Przewodnik pomagający zrozumieć, co jest ważne w kontekście technologii, nauki i kultury cyfrowej.

On traktuje…

gotowy! Jesteś już zapisany

Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie

Również w hipertekście:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *