Arabia Saudyjska: harmonogram, skład i gdzie obejrzeć na żywo mecz Pucharu Świata Katar 2022

Arabia Saudyjska: harmonogram, skład i gdzie obejrzeć na żywo mecz Pucharu Świata Katar 2022

Reprezentacje Polski i Arabii Saudyjskiej Grają mecz w grupie C Faza grupowa Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze On 26 listopada. Wynik tego meczu zadecyduje o przejściu do kolejnego etapu mistrzostw świata 2022.

Według kalendarza narodowego. Faza grupowa rozpoczęła się 20 listopada i zakończy 2 grudnia. the Finał Pucharu Świata, do którego chcą dotrzeć Polska i Arabia Saudyjska Mecz odbędzie się 26 listopada na słynnym stadionie Lusail. W tym długo oczekiwanym meczu, który odbędzie się 18 grudnia, obie drużyny będą próbowały zastąpić Francję, zwycięzcę Pucharu Świata FIFA.

Data meczu Polska – Arabia Saudyjska w fazie grupowej mistrzostw świata w Katarze 2022

Trzeci mecz grupowy Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze pomiędzy Polska i Arabia Saudyjska Grał w sobotę 26 listopada W 02:00. (czas półwyspu).

Oglądaj na żywo transmisję meczu Polski z Arabią Saudyjską

Możesz śledzić Polska i Arabia Saudyjska na żywo online Za pośrednictwem strony internetowej Antena 3 Deportes i konsultacji Wynik, gole i ostatnia godzina meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata w Katarze 2022.

Możliwy skład Polski na mecz z Arabią Saudyjską w fazie grupowej Mundialu 2022

Skład Polski:

Skład Arabii Saudyjskiej:

Klasyfikacja i wyniki Mistrzostw Świata w Katarze 2022

Możesz się skonsultować Klasyfikacja drużynowa i wyniki Polska – Arabia Saudyjska I reszta imprez Antena 3 sportowiec. Na naszej stronie kalendarz Znajdziesz tu harmonogram i godziny wszystkich meczów FIFA World Cup 2022 oraz wszystkie informacje, a także harmonogram etapów, aby poznać postępy swojej ulubionej drużyny. Śledź z nami Puchar Świata w Katarze, wszystkie aktualności i najświeższe informacje.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *