Argentyna i Meksyk to jedne z ulubionych krzyżówek wśród graczy

Argentyna i Meksyk wezmą udział w jednym z najbardziej oczekiwanych meczów Mistrzostw Świata w Katarze 2022 dla grupy C – napisy: Diego Lima

Zespół argentyński jest jednym z głównych kandydatów do Zostań z Katarem 2022 World CupZgodnie z zakładami. Jest w środku Top 5 ulubionychz takim samym udziałem Hiszpanii (9,00) i tylko za Brazylią, Anglią i Francją. Tymczasem za zwycięstwo Meksyku płaci się 151,00, co stawia ją na równi z Walią, Kanadą, Serbią i Ekwadorem. jednakże, Predyktory obstawiają wyrównany mecz pomiędzy Białymi i prowadzonym przez trenera Argentyny Gerardo „Tata” Martino..

Meksyk zagra siedemnasty Puchar Świata.  Jego najlepszy wynik w 1970 i 1986 to: 6. miejsce

Meksyk zagra siedemnasty Puchar Świata. Jego najlepszy wynik w 1970 i 1986 to: 6 – Kredyty:ALFREDO ESTRELLA

Mecz, w którym staną twarzą w twarz, odbędzie się 26 listopada na stadionie Lusail i będzie Trzecia konfrontacja między obiema drużynami w Pucharze Świata. Historia sprzyja reprezentacji Argentyny, z Trzy wygrane w trzech rozegranych do tej pory meczach. Pierwszy był w 1930 roku z wynikiem 6-3, drugi w 2006 roku z wynikiem 2-1, a ostatni w 2010 roku z wynikiem 3-1, a następnie kierował nim Diego Armando Maradona.

Pod względem szans na awans do 1/8 finału w tej edycji Argentyna z dużym marginesem zajmuje pierwsze miejsce. O drugie miejsce walczą Polska i Meksyk różnicą odpowiednio 5,50 i 6,00. Meksyk ufa Uderz w ziemię i zakwalifikuj się do następnej rundybiorąc za punkt odniesienia finały Mistrzostw Świata, w których minimalnie pokonali Niemcy w fazie grupowej.

Joel Bermo1XBET Country Director, 1XBET, mówił o tym na konferencji prasowej dotyczącej przyszłości zakładów w Katarze 2022: “Uważamy, że mecz Argentyna-Meksyk będzie jak Niemcy z Meksykiem. Meksyk w 2018 roku, ponieważ współczynniki meksykańskiego zespołu były bardzo wysokie. Było wiele osób, które zdobyły bardzo duże nagrody.” wyrażenie.

Lozano świętuje zwycięską bramkę dla Meksyku

Lozano świętuje cel zwycięstwa Meksyku nad Niemcami w Rosji 2018

Ponadto Bermo wyjaśnił, że te Mistrzostwa Świata przyciągną wielu nowych ludzi do świata zakładów sportowych, obszaru, który rośnie i wciąż ma wiele do odkrycia: „Katar 2022 będzie wydarzeniem, które wygeneruje niesamowity impuls w Ameryce Łacińskiej, dzięki czemu przewidujemy, że w drugiej połowie roku nastąpi znaczny wzrost w zakładach.

Platformy prognoz sportowych przewidują ogromny wzrost podczas Mistrzostw Świata. Szacuje się, że branża przekroczy 2 miliardy dolarów rocznie. Według Jaime Marqueza, Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu i Nowych Projektów w STP (System Transfer and Payment) na dzień dzisiejszy wzrost liczby transakcji zwiększył się o 400%.

Jeśli chodzi o konfrontację między nimi, Bukmacherzy przypisali stawki na nieco ponad cztery miesiące przed meczem. Drużyna argentyńska zaczyna jako faworyt z 1,67, podczas gdy drużyna meksykańska utrzymuje kurs 4,60. To jest powód, dla którego Meksykanie wolą oczekiwać, że ich drużyna wygra, ponieważ ufają, że ich wybór zaskoczy i w ten sposób mogą uzyskać znaczące korzyści ekonomiczne.

wideo: Pierwsza sesja treningowa Hiszpanii w Anglii

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.