Argentyna pokonała Polskę i zakwalifikowała się do 1/8 finału Pucharu Świata U-17

Argentyna pokonała Polskę i zakwalifikowała się do 1/8 finału Pucharu Świata U-17

Argentyna pokonała dzisiaj, w piątek, Polskę 4:0 w meczu decydującym o trzeciej i ostatniej dacie grupy czwartej rozgrywanych w Indonezji Mistrzostw Świata U-17 i zakwalifikowała się do 1/8 finału rozgrywek.

Zobacz także | „Pique” Podoroska awansowała do ćwierćfinału WTA

Mecz odbył się na Stadionie Międzynarodowym w Dżakarcie, a poprowadził go Kostarykańczyk Keylor Herrera, a gole strzelili Thiago Laplace (33 minuty), Agustín Roberto (46 minut), Ian Subiabre (51 minut) i Santiago Lopez ( 85 minut).

Tymczasem Japonia pokonała Senegal 2 do 0 w mieście Bandung, zapewniając trio pierwsze miejsce z sześcioma punktami, a Argentyna prowadziła z +5, Senegal +2 i Japonia +1. .

Zespół Albiceleste, dowodzony przez Diego Placente, swój kolejny mecz w 1/8 finału rozegra w przyszły wtorek o godzinie 9:00 z zawodnikiem, którego tożsamość nie została jeszcze ustalona, ​​w mieście Bandung.

Zobacz także | Główny finał wyścigu A1 Padel odbędzie się w Salta

W dusznej atmosferze wynoszącej 36 stopni i dużej wilgotności Argentyna zdecydowała o losach meczu, gdy zdobyła pierwszą przewagę nad upartym konkurentem, ale w obliczu przewagi Albiceleste nie miała ona żadnej odpowiedzi.

źródło: Telam.

Obejrzyj najnowsze:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *