Argentyna to kraj Ameryki Południowej, który kupił najwięcej biletów na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze

Dziś FIFA szczegółowo przedstawiła rankingi krajów Największy popyt na bilety do Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022 potwierdził, że Argentyna na szczycie w Ameryce Południowejnad Brazylią, po zamknięciu przedostatniego etapu sprzedaży biletów.


W tym okienku marketingowym, od 5 lipca do 16 sierpnia, Na mecze odpowiadające fazie grupowej przyznano łącznie 520 532 biletów, w zdecydowanej większości.

To były najbardziej pożądane gry Kamerun – Brazylia (Grupa G), Brazylia – Serbia (Grupa G), Portugalia – Urugwaj (Grupa H), Kostaryka – Niemcy (Grupa E) i Australia – Dania (Grupa D).Zgłoszony do najwyższego ciała piłkarskiego.

wziąłem wszystkie przypadki emisji, Argentyna zajmuje ósme miejsce na liście o największym popycieo krok przed Brazylią, w „pierwszej dziesiątce”, która zamyka Niemcy.

Kraje, które zdobyły najwięcej biletów na pierwsze w historii Mistrzostwa Świata na Bliskim Wschodzie to Katar, Stany Zjednoczone i Anglia; Podczas gdy Arabia Saudyjska i MeksykDwóch zawodników Albicelesti w fazie grupowej zajmuje odpowiednio czwarte i piąte miejsce.

Zjednoczone Emiraty Arabskie i FrancjaBroniący tytułu mistrzów w tegorocznym mundialu, to dwa pozostałe miejsca powyżej Argentyny w tabeli sprzedaży zaległości, która obecnie zdobywa punkty Przydzielono 2,45 mln biletów.

Pod koniec kwietnia ubiegłego roku, kiedy zamknięto drugą instancję aplikacji, FIFA zgłosiła to Trzy mecze reprezentacji Argentyny były jednymi z czterech najbardziej poszukiwanych meczów w pierwszym etapie przez fanów.

Amerykański Mistrz Kontynentalny w grupie C: Po raz pierwszy pojawi się w Królestwie Arabii Saudyjskiej we wtorek 22 listopada o godzinie 7:00 na stadionie LusailBędziesz nadal udostępniać to wcześniej Meksyk w sobotę 26 16:00 na tym samym etapie, a teren będzie nieczynny do Polska, środa 30 do 16:00 na stadionie 974 w Doha.

Tradycyjne bilety na Mistrzostwa Świata mają Cena waha się od 250 do 5850 dolarów za turystęs, zgodnie z wybraną jurysdykcją. Polityka zgodności FIFA umożliwia każdemu fanowi dostęp do Maksymalnie sześć miejsc na mecz i 60 przez cały okres trwania zawodów, które potrwają od niedzieli 20 listopada do niedzieli 18 grudnia.

– Dostępne bilety na 64 mecze na ośmiu stadionach Kataru 2022 to 3 010 679 i liczba dostępna do tej pory, Ponad pół miliona trafi do sprzedaży w ostatniej rundzie wyprzedaży, pod koniec września, Poprzez oficjalną stronę organizatora.

Władze Kataru szacują, że w miesiącu rywalizacji oOdziedziczy ponad 1,5 miliona odwiedzającychco stanowi ponad połowę stabilnej populacji kraju (2,8 mln osób).Aby skomentować tę notatkę, musisz mieć dostęp cyfrowy.
Zapisz się, aby dodać swoją recenzję!

Subskrypcja

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.