Bang Bang, pierwszy tytuł w Pucharze Świata w eSporcie 2024!

Bang Bang, pierwszy tytuł w Pucharze Świata w eSporcie 2024!

W bezprecedensowym wydarzeniu ogłosiły to Fundacja Pucharu Świata w E-Sportach i globalny twórca gier wideo MOONTON Games Legendy telefonów komórkowych: Bang Bang (MLBB) będzie pierwszym tytułem, który zostanie potwierdzony na inauguracyjny turniej eSports World Cup latem 2024 r. Celem tego partnerstwa jest nie tylko wyróżnienie jednej z wiodących gier w mobilnym e-sporcie, ale także promocja tytułu na arenie międzynarodowej.

Ralph Reichert, dyrektor Fundacji Pucharu Świata w E-Sporcie, powiedział, że jest bardzo szczęśliwy mogąc powitać MOONTON Games i jej pionierską grę, Legendy telefonów komórkowych: Bang Bangdo grona Pucharu Świata w Sportach Elektronicznych. Podkreślił, że udział jednego z najpopularniejszych tytułów e-sportowych na urządzenia mobilne w jego wyjątkowym turnieju to szansa na przyciągnięcie milionów fanów na Puchar Świata w e-sportach. Wydarzenie ma być świętem gier wideo i kultury gier.

Puchar Świata w Esportach stanie się areną wydarzenia Mobile Legends: Bang Bang Mid Season Cup, a w turnieju wezmą udział profesjonalne drużyny e-sportowe z 14 międzynarodowych regionów i ponad 35 krajów. Gracze będą walczyć o największą nagrodę pieniężną w historii gry.

Mobilne legendy

Mobile Legends: Bang Bang, jedna z najpopularniejszych mobilnych gier MOBA na świecie, z ponad 110 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie i ponad 1,46 miliardem instalacji, jest kluczowym elementem promocji i profesjonalizacji mobilnego e-sportu na arenie międzynarodowej. Znana z dynamicznej rozgrywki, ta gra gromadzi graczy z całego świata w bitwach drużynowych 5 na 5, podczas których gracze wybierają bohaterów o różnych umiejętnościach i stylu gry, aby rywalizować na mapach wypełnionych punktami strategicznymi. MLBB jest bardzo popularne, szczególnie w regionie Azji i Pacyfiku.

Riyadh Esports World Cup to nie tylko ośmiotygodniowy festiwal, który celebruje zdrową rywalizację pomiędzy graczami z całego świata. Jest to także inicjatywa mająca na celu zjednoczenie czołowych światowych tytułów e-sportowych i ich graczy w walce o najwyższą nagrodę. O wydarzeniu pisaliśmy już wcześniej i szerzej Tutaj.

Już wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat wydarzenia i tytułów kolejnych produkcji, które odbędą się w ramach turnieju. Aby dowiedzieć się więcej o Pucharze Świata w e-sporcie, odwiedź stronę esportsworldcup.com. Jeśli nie słyszałeś o Mobile Legends firmy MOONTON Games, sprawdź tę grę wylot.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *