Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów i nie tylko

Apple zapowiedział kilka tygodni temu nowe AirPods 3, zasłużoną recenzję popularnych bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Dokonał też niewielkiej korekty w pliku AirPods Pro, dodając technologię MagSafe do etui ładującego. Ten jest na sprzedaż na Amazon 219.


Kup bezprzewodowe słuchawki Bluetooth AirPods Pro w najlepszej cenie

ten AirPods Pro Z etui ładującym MagSafe mają sugerowaną cenę detaliczną 279 EUR w oficjalnym sklepie Apple Store i u autoryzowanych dostawców, ale Amazon drastycznie je obniżył dzięki ofercie flash i są Dostępne za mniej niż 60 euro: 219. Są również na sprzedaż w El Corte Inglés w tej samej cenie.

Apple Airpods Pro z etui ładującym MagSafe (2021)

Apple Airpods Pro z etui ładującym MagSafe (2021)

Te AirPods Pro są całkowicie identyczne z modelem wydanym w 2019 roku, ale z dodatkiem Etui z funkcją ładowania bezprzewodowego obsługuje technologię MagSafe, można go nawet ładować w bazach wykorzystujących ten system magnesów. Mocną stroną tych bezprzewodowych słuchawek bluetooth jest Aktywna redukcja szumów, co jest bardzo potrzebną funkcją w tego typu urządzeniach.

Oprócz ANC oferuje również tryb dźwięków otoczenia, adaptacyjny korektor, dźwięk przestrzenny ze śledzeniem głowy i wodoodporność. Działają zarówno z systemem Android, jak i iOS, ale z produktami Apple najlepiej radzą sobie z łączeniem plików H1 .chip, co pozwala na szybszą i sprawniejszą komunikację. Jego autonomia wynosi około 4,5 godziny na jednym ładowaniu, a obudowa jest używana przez 24 godziny.

Więcej ofert

jeśli staniesz się Amazon PrimeMasz bezpłatny 30-dniowy okres próbny (po 36 € rocznie), aby cieszyć się bezpłatną ekspresową wysyłką, priorytetowymi ofertami akcesoriów i usługami, takimi jak Najlepsze wideoI Najlepsza muzyka I nieograniczone miejsce na zdjęcia. Ponadto, jeśli jesteś studentem, nie Uczennica premiera Kosztuje połowę i masz 90-dniowy okres próbny. Możesz również wypróbować usługi takie jak bezpłatne przez 30 dni Rozpalaj bez ograniczeń NS słyszalny.

W Xataka Selección publikujemy najlepsze oferty w zakresie technologii, komputerów i elektroniki od największych firm internetowych. Ceny i dostępność mogą się różnić po publikacji.

Możesz być na bieżąco i przez cały czas z głównymi ofertami i wiadomościami z Xataka Selección na naszym kanale Telegram lub na naszych profilach na Twitterze, Facebooku i Flipboardzie.

Uwaga: Niektóre z zamieszczonych tutaj linków pochodzą od firm stowarzyszonych. Mimo to żaden z wymienionych artykułów nie był sugerowany ani przez marki, ani przez sklepy, a przesłanie ich było wyjątkową decyzją zespołu redakcyjnego.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *