Biomutant słucha społeczności i pracuje nad poprawką poprawiającą wiele aspektów gry

Oczywiste jest, że uruchomienie Biomutant Od tamtej pory nie był tym, o którym marzyli Doświadczenie 101. Badanie pokazało, że jego praca stała się jednym z najczęściej poruszanych tematów w zeszłym tygodniu z powodu Otrzymuj krytykę I nieco negatywny odbiór.

Teraz od samego programisty wygląda na to, że zakasują rękawy i zabiorą się do pracy, aby zakończyć tę sytuację. W dwóch postach na Twitterze ogłaszają, że pracują nad aktualizacją, która obejmie Poprawki błędów i zmiany oparte na opiniach społeczności”.

Pracujemy nad aktualizacją do # Zmienna dynamiczna Mamy nadzieję, że wkrótce dotrzemy do graczy. Prawdopodobnie będziemy mogli najpierw udostępnić aktualizację na platformach komputerowych, a następnie na konsolach. Aktualizacja będzie zawierać poprawki błędów i zmiany oparte na opiniach społeczności.

Pracujemy nad tempem dialogów, ustawieniami narratora, ustawieniami trudności, ustawieniami wideo, takimi jak głębia ostrości i rozmycie ruchu, łupy i ustawienia wroga, a także dźwięk i walkę.

Jak widać, nie są to drobne zmiany. Praktyczny personel Celował we wszystkie rogi Biomutant Jako aspekty poprawy, od dialogów po walkę. Najlepsze jest to, że polegali na opiniach społeczności, aby dowiedzieć się, co dokładnie wymaga poprawy.

Chociaż wiemy, że pojawi się najpierw na platformie PC, a później na konsolach, Nie znamy daty. Będziemy musieli poczekać, aż dowiemy się więcej o premierze.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *