Blackmagic DeckLink Mini Collection powiększa się o wyświetlacz HD i nagrywarkę

Blackmagic Design - DeckLink Mini Monitor HD - DeckLink Mini Recorder HD

portfel Czarna magia Kontynuuje ekspansję dzięki dwóm nowym kartom do przechwytywania i odtwarzania PCIe: DeckLink Mini Monitor HD i DeckLink Mini Recorder HD.

Formularze DeckLink Mini rejestrator HD s Minimonitor DeckLink HD włączony Rób i odtwarzaj zdjęcia Z ciśnieniem lub bez w A 10-bitowa jakość W standardowej lub wysokiej rozdzielczości. Oba urządzenia obsługują również sygnały YUV 10 bitów s RGB 4: 4: 4 12-bitowy, aby zapewnić „wyjątkową ostrość i zdumiewający poziom szczegółowości”. Zastępując wersje Wcześniej 1,5 G SDIDodano dodatkowe funkcje, na przykład obsługę maksymalnej rozdzielczości dla 1080p 60 s INN 2Kp60spacje szerszy kolor (w tym Rec. 2020) i Formaty RGB.

nowe modele DeckLink Mini HD To są karty Gniazdo PCIe x1 Niskoprofilowa druga generacja jest gotowa do instalacji w komputerach stacjonarnych lub serwerach montowanych w stojaku dzięki dołączonym adapterom. Pozwala na otrzymywanie zdjęć od Rejestratory, kamery i źródła na żywow celu przeniesienia ich na monitory, projektory, serwery multimedialne i inne urządzenia.

Model DeckLink Mini rejestrator HD Zapewnia możliwość użycia dowolnego komputera PCIe do robienia profesjonalnej jakości zdjęć ze źródeł SDI 3G lub HDMIzarówno w standardowej rozdzielczości, jak i w wysokiej wierności oraz w HDCAM, D5, SDCAM lub Digital Betacam, między innymi. Z kolei jest kompatybilny z popularnym oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego, takim jak OBSSygnały z kamer lub mikserów mogą być odbierane i bezpośrednio integrowane z transmisją na żywo. Z drugiej strony model Wyświetlacz DeckLink Mini HD Sygnały są dozwolone SDI 3G i HDMI Od komputerów PCIe do odtwarzania bezpośrednio do telewizorów, projektorów, a nawet mikserów w rozdzielczości do 1080p60. Obrazy okazują się wierną kopią oryginału bez utraty szczegółów, co pozwala uzyskać najlepszą możliwą jakość podczas obserwacji nagranego materiału. Warto zauważyć, że ta karta jest kompatybilna z najnowszymi formatami HDR i dlatego jest idealna, gdy potrzebujesz przeprowadzić profesjonalny, dokładny monitoring kolorów w ekonomicznej cenie.

Grant PettyPrezes Zarządu Czarna magiaKarty te wyróżniają się „profesjonalną jakością w wyjątkowo przystępnych cenach”. W ten sam sposób wymienia jego najbardziej godne uwagi cechy: „Cieszymy się, że możemy zaoferować obsługę różnych formatów w rozdzielczości do 1080p60 i DCI 2K, a także zaawansowane przestrzenie kolorów i obrazy o wysokim zakresie dynamiki, dzięki tym dwóm nowym Urządzenia pasują do każdego komputera, nawet w Serwery są niskopoziomowe, zapewniając możliwość przechwytywania lub odtwarzania obrazów w niezrównanej jakości, w dowolnym systemie edycyjnym i w bardzo przystępnej cenie.”

Podobał Ci się ten artykuł?

Subskrybuj naszą stronę kanał RSS I niczego nie przegapisz.

Inne artykuły na temat Czarna magia

Inne powiązane artykuły

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *